Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Fürdőolaj száraz bőrre E-vitaminnal és szójaolajjal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-semleges termék.

sziluetta

2017. június 24.

Soha-soha-soha többet! Gondoltam kell valami a száraz bőrömre, így egy télen lekaptam ezt a polcról: olcsó és szép dolgokat ígér. Hát kezdjük azzal hogy hihetetlen büdös, szerintem hal szaga van, senki se hajlandó elhasználni a családban, szóval valószínűleg a kukában fogja végezni. És amit ígér: olyan csodaszépen kiszárította a bőröm pár használat után, hogy úgy néztem ki, mint akit leöntöttek egy vödör liszttel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.