Isana

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Isana orvosi szappan kifejezetten érzékeny bőrre lett kifejlesztve gyakori használatra. Lanolinnal és kókuszzsírsavval. Hatása klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.

angi00

2017. március 18.

Imádom! Nem szárítja a bőröm, Én ezt használom fürdéshez is, és azt hiszem már nem is cserélem le:) Friss érzetet kölcsönöz, és használatkor jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

DianaS

2016. szeptember 5.

Jó választás volt, gyengéd a bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Jó választás volt, gyengéd a bőrhöz.

marieklein

2016. március 2.

Nagyon jó kis szappan, többször újravettem már. Igazi tiszta érzést nyújt mosakodás/tusolás után. Ja, mert nemcsak kézmosásra, hanem az arcomra, testemre is használom. Picit szárít, de az én bőröm ezt is kibírja:)
Az ára szuper, az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Az ára szuper, az illata nagyon kellemes.

vikcsi

2014. január 5.

Az én bőrömet nagyon szárította :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Az én bőrömet nagyon szárította :(

haloittbarbi

2013. augusztus 14.

Többszöri használat után vettem észre hogy szárít, nem is kicsit!
Amúgy az illata jó és meg is marad a bőrön. Kézmosásra jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Többszöri használat után vettem észre hogy szárít, nem is kicsit!
Amúgy az illata jó és meg is marad a bőrön. Kézmosásra jó lesz.

amyesther

2013. május 21.

Csudijó szappankát sikerült vennem a héten, ez lenne az! :) :)
Kicsit (nagyon) megpirultam a napon és már csíptek az agyonparfümözött, SLS-es tusfürdőim (Dove, Nivea, Fa...) és amúgysem tett jót a bőrömnek, hogy visszaálltam a tusfürdőkre a szappanok helyett, meg intim mosakodót is kerestem, szóval ez most nagyon-nagyon jól jött. Mondjuk ebbe is van parüm az INCI szerint, de nem olyan durván érezhető, finom szappan illata van és nem is csíp. A habzása kb. fele annyi, mint más szappanoknak, inkább olyan krémes vagy nem is tudom... De ebbe az a jó viszont, hogy nem szárítja a bőrömet, még egy kicsit sem! :) És kipróbáltam már arcra is, reggel ezzel mostam meg az orcáimat és tök jól levitte a csillogást, de nem kívánta az arckrémet közben. Kézmosáshoz is jó, de inkább folyékony szappanos vagyok e téren...... Amúgy nagyon-nagyon tuti! Biztos veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 21.

Csudijó szappankát sikerült vennem a héten, ez lenne az! :) :)

Nicu

2013. április 24.

Jó kis szappan, kézmosásra bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Jó kis szappan, kézmosásra bevált.

cserryy

2012. december 26.

Amikor kipróbáltam ,visszatért belém a remény, hogy nem csak egy-két fajta szappan nem szárítja a kezemet. Nagyon meg vagyok vele elégedve, az illata kellemes, az állaga és a formája is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

Blame

2012. november 4.

Nagyon jó szappan. Száraz és érzékeny bőrre tökéletes. Bár én csak kézmosásra használtam. Ez hozta helyre a bőröm miután a Baba szappan nagyon kiszárította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.