Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Optimálisan ápolja a lágy bőrt. Az ápoló összetevők különösen gyengéden tisztítanak és bársonyos bőrt garantálnak. A lágyan ápoló komplex segít a bőr nedvességháztartásának megőrzésében, így óvja azt a kiszáradástól. A kellemesen egzotikus passiógyümölcs illat különleges élménnyé varázsolja a mindennapi zuhanyzást.

brbara

2017. november 22.

Szerettem, kellemes, gyömülcsös illatú, nyárra kiváló volt. Gyorsan el is pancsoltam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bettina28

2016. december 17.

Számomra ez a tavaly nyári tusfürdő illat. Szerettem nagyon, finom gyümölcsös illat, kellemes érzés, jó tisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

encicsipke

2016. július 3.

Az Isana tusfürdők közül ez az egyik kedvencem! :) Isteni édes illata van, ami nem túl tömény de mégis nagyon nőies. Használat után is érződik az illata egy kis ideig. Jól habzik és megfelelően tisztít, emellett az ára is szenzációs. (Sokszor 150-180 Ft-ért is be lehet szerezni a Rossmannban.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

panneszka

2016. május 30.

Nagy sietségben voltam, meg se szagoltam, csak levettem a polcról, hogy jó lesz ez (megtetszett a lila színe :D). Aztán jött itthon a kipróbálása, kellemes illat, jól habzik, szárítani se szárít. A doboz átlátszó így látom meddig van. Hátránya talán annyi, hogy gyorsan fogy, bár legalább nem unom meg, na meg drága se volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Tuszy

2016. május 17.

Nagyon nagyon jó illata van! Krémtusfürdő, de állaga tényleg kicsit hígabb, de szerintem így tökéletes! Habzik is rendesen, a gond max annyi, hogy nem tartós az illata. Bár ez engem nem zavar :) Árhoz képest tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Chantall

2016. május 15.

Illata tetszik, állaga krémtusfürdőhöz képest kicsit híg, tartóssága kb semmi. Fürdés után abszolút nem érezni. árához képest jó, a szerelmem nem lesz, de legalább ezt is kipróbáltam. már megvettem az utódját a MADEMOISELLE RASPBERRY-t...kíváncsi leszek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

bdori

2016. március 28.

Annyira jó illata van! :D Sajnos nem marad meg, fürdés után már konkrétan nem is lehet érezni. Nem szárít, olcsó, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

CrazyKid

2015. szeptember 22.

Az illata kellemes, nem tartós, de ez nem is nagy baj. Én is akciósan vettem, de időközben megutáltam, szerintem egyáltalán nem habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

siss

2015. augusztus 22.

Nagyon fincsi illat,bár lehetne picit erősebb.Állaga kissé hígabb,jól habzik.Akciósan bőven megérte a 200 ft-ot.
Kellemes nyári tusfürdő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Kellemes nyári tusfürdő.

Effi

2015. június 9.

Normál bőrű lévén nálam egy tusfürdő elég, ha rendelkezik az alábbi tulajdonságokkal: olcsó, jó illatú, kellemes állagú, nem szárító hatású. Na, ez a kis aranyos mindezt nagyon jól tudja. :) Élmény vele zuhanyozni nagy melegben, tökéletesen felfrissít. Sajnos, mint olcsó társainak, ennek az illata sem marad meg sokáig, de egye fene, ezt elnézem neki. Nyárra kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Forrás: ITT

Mesterséges színezék. Piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.