Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2015. február 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Az ápoló összetevők, az avokádó olaj, a természetes méhviasz és a kandelillaviasz kiegyensúlyozott kombinációja védi az ajkakat a kiszáradástól. A gyöngyház bársonyos fényt ad az ajkaknak.

barnajudit87

2018. december 19.

Évek óta használom és nem válnék meg tőle. Ár érték arányban nagyon jó. Tökéletesen hidratál,fed, ad egy szép szint a számnak. Szóval összességében megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

gancsklaudia

2018. augusztus 17.

Hidratálni sem hidratál, fényt sem ad, színt viszint sajnos igen..bárcsak ne adna. Egyszer kentem fel kipróbálás céljából, akkor is megkérdezték, hogy jól vagyok-e, olyan sápadtnak tűnök....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

martuska83

2018. július 27.

A színével akadtak problémáim, de az állaga nem rossz, hidratált. Ezért a 3 csillag és ahogy előzőben írták nekem is a zsírkrétás illat ugrott be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

blurryface

2018. április 8.

Csúnya a színe és teljesen kiszárította az ajkaimat. 1 csillagot sem adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Csúnya a színe és teljesen kiszárította az ajkaimat. 1 csillagot sem adnék rá.

Briginam

2018. március 28.

Az elozo hozzaszolokkal teljesen egyetertek. Garantalt vizihulla hatas... nem is ertem a keszitok fejeben mi jarhatott...
alig hidratal, penzkidobas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

alig hidratal, penzkidobas

Mars93

2018. február 13.

Az illata kissé zsírkrétás, de az állaga jó, mélyen hidratál. A színe viszont borzalmas, felvitel után úgy nézek ki vele, mint egy vízihulla...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

diosbejgli

2018. február 9.

Nem rossz, teszi a dolgat, nekem nincs bajom a szinevel se, nem hasznalok sokat, csak epp annyit amennyi kell, hogy hidratalja az ajkam, es az arat abszolut megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

reginasky

2017. szeptember 10.

Nem rég vettem, jobb híján, mivel a ISANA MACADAMIA & GLOSS AJAKÁPOLÓt nem találtam.
Annak, aki szereti a hulla színű ajkakat- ugyanis lila lesz tőle- annak ajánlom, egyébként senkinek.
Max egy réteget szabad belőle felvinni, mert úgy még elviselhető. Egyébként meg ijesztő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kence123

2017. augusztus 29.

Szép csillogó fényt ad és egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Szép csillogó fényt ad és egész jól hidratál.

minor09

2017. február 14.

Nem tetszik sem a színe , sem az állaga, sem a hatása, ami nálam nincs is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Nem tetszik sem a színe , sem az állaga, sem a hatása, ami nálam nincs is.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil