Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aida89, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

• Megóvja ajkait a kiszáradástól.
  • Illatanyag- és tartósítószermentes

faatama

2015. február 5.

Anyumra rásóztak egyet 200Ft-ért. Nem mintha földhöz vágna bárkit is ez az összeg, de szerintem ezért a termékért még ez is pénzkidobás. A szaga (közel sem nevezném illatnak, még véletlenül sem) förtelem, az állaga túl kemény, kicsit "tapad" az ajkam utána, olyan ragadós érzés... ami szerencsére nem tart sokáig, az első evésnél nyom nélkül tűnik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

bibor009

2015. február 5.

A színe kicsit mű, az illata pedig borzalmas, tényleg olyan mintha avas lenne. Pozitivul hogy nincs benne parfüm és mesterséges színezék a seavajnak is kicsit ilyen szaga van. Azért majd elhasználgatom, de hogy újra nem veszem az is biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Rokalanyka13

2015. január 29.

Nagy csalódás volt. :( Csúnya színe, nagyon "töményen" csillog, szárítja a számat, büdös, és egyáltalán nem krémes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

Sumire

2014. december 20.

Anyukámnak vettem, de ez valami borzalmas. Olyan szaga van, mintha avas lenne. Nem tudom, hogy tényleg romlott-e vagy alapból ilyen, de borzasztó büdös. A színe sem valami szép, hidratálása közepes, de biztosan nem vesszük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

zsofia93

2014. március 17.

Annyira nekem sem tetszik... egyáltalán nem hidratál és ahogy előttem is írták már a kiszáradt ajkakat előszeretettel emeli ki és hát nem valami szép látvány.. pedig sajnálom, mert nekem a színe tetszik. Majd max akkor használom, amikor nem lesz kiszáradva a szám. A színe miatt 3*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Nem hidratál jól és a színe olyan vizihullás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Nem hidratál jól és a színe olyan vizihullás.

dudika

2013. november 14.

Ennél rosszabb ajakápolóval még eddig nem találkoztam.. Egyáltalán nem ápol, csak színt ad a szájnak de az a szín is valami undorító meg ahogy csillog.. Értékelhetetlen, egyest kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Roni27

2013. november 6.

Ez rémes, első használat után el is tüntettem a szemem elől. Olcsó volt, gondoltam kipróbálom... Bár ne tettem volna! A színe olyan, mint a 80-as években használatos "hullaszáj" szín, nem krémes, száraz, íze kellemetlen. Soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Pampilla

2013. augusztus 29.

Én nyáron használtam,volt egy mindig a táskámban,hogy csak előkapni kelljen menet közben.A színe szép,de egy idő után csomós darabok lettek a számon,pedig nem hámlik vagy repedezik,szóval semmi ilyen,egyszerűen fehér csomókba áll össze,ápolatlan hatást keltve.Még egyszer ilyet biztos nem fogok venni,a maradékot itthon fogom elhasználni.Pedig az Isanák általában jók szoktak lenni,szeretem is őket,de ez most nem sikerült nekik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

bflorastar

2013. március 10.

szép színt kölcsönöz az ajkaknak szerintem. nyáron használtam , a barátom is nagyon szerette!:) ápolni ápolhatna jobban is, de megéri a pénzét végülis. egynek jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cocoglycerides, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil, Cocoglycerides
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 58000

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!