Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gombirenn, az összetevőket feltöltötte: Anita1978, Módosítva: 2018. október 26.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Finom textúrája már a felvitel során finom púder érzetét nyújtja a bőrnek. Argánolajat, szkvalént, gyömbér kivonatot és E-vitamint tartalmazó összetételének köszönhetően védi a bőrt a vízvesztéstől, bársonyos bőrérzetet kölcsönöz. A bőrt optimálisan ellátja értékes összetevőkkel. A finom és gyengéden ápolt bőrért. Hatása dermatológiailag igazolt.

juditvirag

2020. május 24.

En nagyon szeretem. Sajnos az összetevői nem a legszebbek, de efelett inkabb szemethunyok. Az illatat es a mattos/opalos texturajat is szeretem. Erzekeny borom van, de nem irritalja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Boriskajuliska

2020. január 13.

Akciós volt gondoltam kipróbálom, egy rétegnek jó lesz. Gyöngyház fényű kellemes gél állagú krém lapul a kapszulában és az illata sem rossz. Felkenéskor picit olajos az érzés de látványra és rövid időn belül tapintásra is púderessé válik. Pihe puha babapopsi a jutalmunk ha kitartóan használjuk. Az ilyen tiusú termékeket a bőrtípusom miatt nappalra nem merem használni de este egy rétegnek mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

Lilyvalentine

2019. december 18.

Imádom, nagyon szépe lett tőle a bőröm már egy hét alatt is. Púderes állaga van inkább, én inkább estére szoktam használni hidratálóval együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Rean519

2019. december 15.

Már egy használat után is sokkal puhább és szebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Már egy használat után is sokkal puhább és szebb a bőröm tőle.

Basnoka

2019. december 15.

Teljesen meg vagyok elégedve!

Kimondottan tetszik az illata, a "viselése" is kellemes. Nekem szinte minden pattanásokat okoz, még a pattanás elleni készítmények is, de ettől nem jött elő egy se.
Szépen kisimítja a bőrömet, igazából hoz mindent, ami a leírásban szerepel, biztosan betárazok belőle a nagy napokra. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Teljesen meg vagyok elégedve!

pattelin

2019. október 25.

Már 2db-ot próbáltam ki belőle. Estére tettem fel, valóban púderes, bársonyos érzetet ad. Szép sima lesz tőle a bőröm. Érdemes elötte radírozni, úgy még jobb hatást lehet elérni. Ez is olyan termék, amit csak néha-néha használok, mert ha hozzászokik a bőröm, akkor nem lehet vele ilyen szép eredményt elérni, gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Eszti94

2019. március 9.

Egyszer egy leárazás során dobtam a kosaramba de azóta rendszeresen visszatérek hozzá. Egy használatra kb csak fél ampullával használok el belőle hidratáló krémmel keverve és reggelre teljesen feltöltődik a bőröm tőle, kisimítja az apró ráncokat. Szuper kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Cosette

2019. március 6.

Ez valami csodát tett az arcommal. Nagyon szépen feltöltötte és kisimította, a miteszereket mintha összehúzta volna és kevesebb pattanásom jött ki. Sokkalta szebb lett az arcom smink nélkül is, mint mielőtt használtam volna ezeket a kapszulákat. Este szoktam felkenni és a szokásos arckrémemmel kombinálom, reggelre nagyon szép bőrképet eredményez. Tuti újra veszem, ha akciós lesz akkor egyszerre többet is beszerzek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

kicsispenot

2019. február 6.

Nagy remenyeket fuztem hozza, de semmit sem csinal. A puderes erzet megvan, de latvanyban, hidrataltsagban semmit sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

cintialaura

2019. január 27.

Elég nagy csalódás. A szaga fura (egyáltalán nem kellemes) és csak 4 db-ot használtam el belőle, mert eltömítette a pórusaimat és pattanásokat is okozott, jelenleg nem is tudom hogy hozzam helyre az arcom... Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0