Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SMH, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Isana Professional száraz hajsampon 4-szeres hatású: tisztít, textúrát és volument ad, kondicionál, és UV-szűrővel is rendelkezik. Innovatív formulájának köszönhetően másodpercek alatt, víz nélkül teszi friss és kellemes kinézetűvé a hajat. Használata ideális a hajmosások között.

TRittaa

2020. június 8.

Nàlam újravevős! Szépen eltűnteti a zsírossàgot és gyönyörű dús hatást ad még az én vèkony szálú hajamnak is. Törölközős áttörlés és kifésülés után nem marad látható por a sötétbarna hajamban, ami azért más szárazsamponoknál előfordult.
Azért vontam le tőle egy csillagot, mert nem tetszik a szaga, ami elég erős is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Azért vontam le tőle egy csillagot, mert nem tetszik a szaga, ami elég erős is.

Gyalogkakukk

2019. november 21.

Tényleg jó! A hagyományos, porosabb állagú termékektől eltérő, vizesebb hatású. A fújás után kicsit várni kell, de aztán működik. Mégpedig szuperül teszi a dolgát. Batiste Cherry-t szoktam használni, többek között az INCI-je miatt is, de ez kb. fele annyiba kerül és legalább annyira hatásos. Az illata számomra kissé zavaró. Tömény és tartós. Kell egy kis idő, mire elillan. Nem kell csodát várni tőle, de szükség esetén megbízható. Nyilván nem egy frissen mosott/szárított eredményt kell elképzelni... Az összetevők sem túl szépek, de mindennek ellenére bátran ajánlom, megéri.

Update: sürgős esetben (tehát amikor tényleg nincs mód és/vagy idő a hajmosásra) teszi a dolgát, azonban nem ajánlott sokszor alkalmazni, mert szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

kurtikatalin

2019. szeptember 16.

Kipróbáltam már sok száraz sampont, nekem eddig ez vált be a legjobban. Fél éve csak ezt veszem újra és újra. Előírt használat mellett hibátlan. Alaposan fel kell rázni, viszont utána nem fúj fehér foltokat a hajamra, könnyű kifésülni a maradékot, 3-4 nappal kitolja a hajmosást, nincs erős illata, és nem fogy el 2 használat után. Plusz az ára is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

szonia

2019. augusztus 9.

Szerintem katasztrofális a hajtógáz mennyiség, amit ez a termék kilövell magából és iszonyatosan viszket is tőle a fejem. Azért nem egy csillag, mert hatása azért van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

mariasoros

2019. május 10.

A legjobb szárazsampon, amit mostanában vettem. 2 naponta mosok hajat, ezzel kitolom 3-4 napra is. Alig van illata, ez szintén előny. Megemeli a hajtövet és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Lexiii

2019. április 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt tetszik benne, hogy nem tapasztja össze a hajam és nem lesz az a tipikusan szárazsamponozott hatás. Nem meszeli le az egész fejem és könnyű eldolgozni. Plusz annyira nem is büdös.
Viszont az eredmény nem a legjobb. Ha csak picit van rá szükségem, akkor mondjuk, hogy oké. De h már 3 napos hajon használom, akkor már csak éppenhogy segít rajta...kb. 2 napos látszatot elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

pennyroyaltea

2019. április 16.

Egyáltalán nem rossz, de csodát nem kell tőle várni. A mérsékelten zsíros hajat egészen szalonképessé tudja varázsolni, bár frissen mosottnak semmiképp sem fog tűnni. A nagyon zsíros hajon is javít valamennyit, de azért messze nem tökéletes az eredmény. Vészhelyzetekre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

szelesviki

2019. március 21.

Szuper, az első szárazsampon ami valóban használ nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Szuper, az első szárazsampon ami valóban használ nekem :)

adambfanni

2019. március 15.

Szerintem szuper, nagyon zsíros hajat is "kimehetekazutcára" szerűvé tudja varázsolni. Jó illata van, nem irritálja a fejbőrömet, nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

sorsi83

2019. február 18.

Nekem nagyon bevált, két nappal is kitolom vele a hajmosást. Olyan is volt már, hogy akkor használtam, amikor már nagyon zsíros volt a hajam és kész csoda volt a hatása. Nincs erős illata, ami szerintem plusz pont. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Hidratálók: Phytantriol

Phytantriol h I al 2 2