Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SMH, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Isana Professional száraz hajsampon 4-szeres hatású: tisztít, textúrát és volument ad, kondicionál, és UV-szűrővel is rendelkezik. Innovatív formulájának köszönhetően másodpercek alatt, víz nélkül teszi friss és kellemes kinézetűvé a hajat. Használata ideális a hajmosások között.

mariasoros

2019. május 10.

A legjobb szárazsampon, amit mostanában vettem. 2 naponta mosok hajat, ezzel kitolom 3-4 napra is. Alig van illata, ez szintén előny. Megemeli a hajtövet és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Lexiii

2019. április 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt tetszik benne, hogy nem tapasztja össze a hajam és nem lesz az a tipikusan szárazsamponozott hatás. Nem meszeli le az egész fejem és könnyű eldolgozni. Plusz annyira nem is büdös.
Viszont az eredmény nem a legjobb. Ha csak picit van rá szükségem, akkor mondjuk, hogy oké. De h már 3 napos hajon használom, akkor már csak éppenhogy segít rajta...kb. 2 napos látszatot elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

pennyroyaltea

2019. április 16.

Egyáltalán nem rossz, de csodát nem kell tőle várni. A mérsékelten zsíros hajat egészen szalonképessé tudja varázsolni, bár frissen mosottnak semmiképp sem fog tűnni. A nagyon zsíros hajon is javít valamennyit, de azért messze nem tökéletes az eredmény. Vészhelyzetekre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

szelesviki

2019. március 21.

Szuper, az első szárazsampon ami valóban használ nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Szuper, az első szárazsampon ami valóban használ nekem :)

adambfanni

2019. március 15.

Szerintem szuper, nagyon zsíros hajat is "kimehetekazutcára" szerűvé tudja varázsolni. Jó illata van, nem irritálja a fejbőrömet, nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

sorsi83

2019. február 18.

Nekem nagyon bevált, két nappal is kitolom vele a hajmosást. Olyan is volt már, hogy akkor használtam, amikor már nagyon zsíros volt a hajam és kész csoda volt a hatása. Nincs erős illata, ami szerintem plusz pont. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Effi

2018. szeptember 14.

Nem teljesít nálam a csúcson. Egy nappal el tudom tolni vele a hajmosást, de csak kompromisszumos megoldás. Nem hagy foltot, ennek örülök, csak mérsékelten büdös, az is valami, viszont túl sok mindent nem csinál a hajjal. Egy kicsit rendezettebb a végeredmény, épp, hogy a vállalható kategóriában. Ősszel-télen kevesebbet kell ilyesmit használnom, erre az időszakra megfelelő lesz, de nyáron nekem valami bikább cucc kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

pottomkattus

2018. augusztus 9.

Szerintem az egyik legjobb szárazsampon a piacon!
Ár-érték arányban verhetetlen, az illata kellemes, és egy plusz napot ad a hajamnak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Szerintem az egyik legjobb szárazsampon a piacon!

pannababo

2018. augusztus 2.

Határozottan a legjobb a piacon, 600-2000 Ftig a legtöbb szárazsampont kipróbáltam,de nekem ez a legjobb. Finomabbak a szemcsék,mint az isana szimpla verziójának,ezért kisebb az esély,hogy őszülő hajkoronát bénázz magadnak😂😎. Nagyon jó tartást biztosít. Illata napközben kellemes.☆☆☆☆☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

random

2018. június 11.

Az illata jó, nem is túl erős, és fehér nyomot nem hagy. Érzetre sokkal jobb lett a hajam, de látszatra már nem annyira. Nem igazán dúsított, és nem is tűnt frissen mosottnak a hajam. Igaz, most kimondottan extrém esetben használtam (nem csak sokadnapos, de izzadtam is). Csöppet gyenge teljesítmény. Legalább drága nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Hidratálók: Phytantriol

Phytantriol h I al 2 2