Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pappetra99, Módosítva: 2020. november 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Erőteljes formula mandula proteinnel erősíti a haját és ápolja a fejbőrt. Szilikonmentes erőtlen és vékony szálú hajrá, mikroplasztik mentes összetétel.

Pappetra99

2020. október 11.

Megakadt rajta a szemem a drogéria polcán. Nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen is lehet. Megvettem a balzsamjával együtt. Már hajmosás közben is éreztem, hogy valami iszonyatosan puha és selymes a hajam tapintása. Szárítás után is valami hihetetlenül puha fényes, és selymessé vált tőle a hajam. A hajmosást is kitolta 1 nappal. Az illata nagyon kellemes és sokáig megmarad a hajban. Ennyi pénzért ilyen csodát ritkán lehet találni, nagyban lekörözi a nagy márkás 3-4x áron kapható samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Emma26

2020. október 10.

Éppen a Rossmannba keresgéltem új sampont amikor rábukkantam erre. Kíváncsiságból megvettem és nem csalódtam. Nagyon puha és selymes lesz a hajam tőle. Az illata is kellemes.
Annyira meg voltam elégedve vele, hogy kicsit később amikor arra jártam megvettem a balzsamját is mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Biotin