Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Extrémen igénybevett és száraz hajra. Argánolajjal és szilvamag kivonattal. B5 provitamin tartalommal. Mindennapos használatra is alkalmas.

Szilikonmentes

Kiszerelés: 200 ml

chiocciola

2020. július 23.

már a második fogy el belőle, nem csinált semmit, de igazából nem is tudom, hogy tudnak-e bármit a balzsamok, ezért nem pontozom lentebb. Amikor nem használtam hónapokig, pont ugyanolyan volt a hajam, mint amikor használtam. Többet érnek nekem az olajok, amiket szárazon teszek a végekre, onnantól felesleges a balzsam szerintem, ez legalábbis mindenképp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Babsszi

2018. október 4.

Az illata elég kellemetlen, az állagát szerettem de a hatása hát.. nem lett tőle hidratáltabb a hajam, bár rosszabb állapotba se került. Én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

kfannigirl

2018. október 2.

Hosszabb ideig használtam ezt a balzsamot még a terhességem előtt, de sajnos az 1. trimeszterben félre kellett raknom, mert szó szerint rosszul voltam a saját hajam szagától. Utána újra elővettem, és vegülis meg vagyok vele elégedve. 5 percet hagyom a törülköző száraz hajon, bármilyen szárító sampont helyrehoz, a szőkítés nem roncsol tovább. De az illatával még mindig nem tudtam megbarátkozni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Lithviel

2018. május 30.

Ár/érték arányban tökéletesen megfelel. Nem egy professzionális termék nyilván, de a célnak megfelel, bár ne egyik hétről a másikra várjunk eredményt. A hajam puha lesz tőle és a szőkítés miatti szárazságot is megszünteti idővel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Momiji

2017. december 19.

Szerintem kb másfél éve csak ezt használom. Kizárólag a hajvégeimre, teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Caesarine

2017. december 4.

Remek termék, szép puhává, selymessé varázsolta a hajam már az első használattól. Ár-érték arányt nézve remek választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Candy21

2017. szeptember 2.

Nagyon jó balzsam szép fényes és puha a használata után a hajam. Érezhetően táplál már kevésbé száraz és töredezett a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Makino

2017. június 19.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, a hajam érezhetően lágyabb, selymesebb és imádom az illatát! Biztos, hogy fogok még venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

LegallyBlonde

2016. november 4.

Nem kápráztatott el, pedig valamiért sokat vártam tőle. Olyan jól hangzott amit ígért, főleg az argánolaj és a B5 vitamin miatt vettem meg, de hát azt kell mondjam, tipikusan az a balzsam, ami egynek elment, ha már megvettem, kidobni nem fogom ( mert ártani talán azért nem árt ) de újra venni sem, az is biztos.
Vékony szálú, száraz, hosszú szőke hajam van. Sokféle módon ápolom, úgyhogy azért nem katasztrofális a helyzet, de azért rá fér az ápolás, amit viszont ettől a balzsamtól nem érzek, hogy megkapnék. Nem is tudom a használata után teljesen kifésülni a hajam ( kell hozzá egy kis Gliss Kur expressz balzsam rásegítésnek ) aztán szárítás után kb 1 napot viszonylag puha a hajam ( azért nem az az elájulok kategória ) majd a második napra elkezd sprőddé válni.
Lehet másnak be fog válni, de nálam egy jó indulatú 3 csillagnál többre nem vitte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Izabel

2016. szeptember 3.

Egyetértek azzal, hogy a magasabb ár mögött nem mindig rejlik jobb minőség és előszeretettel használom a drogériák saját márkás termékeit, de ez most nem jött be. Az illata elég gyenge, már felvitelkor sem éreztem, az állaga megfelelő. A hatásával viszont nem vagyok elégedett. a hosszú, festett szőke hajam igen száraz lett tőle és ez nagy valószínűséggel az alkoholnak köszönhető. Az összetevői pedig nagyon csúnyák. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol