Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katakatakata, Módosítva: 2023. április 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nappali krém niacinamiddal+pantenollal hidratál és vitalizál, minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is alkalmas. A 24h nappali krém niacinamidot (B3 vitamin), pantenolt (B5 provitamint) és E vitamint tartalmazó vitamin komplex-szel ragyogó, friss tónust és 24 órás hidratálást nyújt. A parfüm és szilikonmentes, kíméletes ápoló formula csökkenti a feszülés érzetet és regeneráló hatású. A vitalizált és ragyogó bőrképért.

bogdanbianka

2024. február 15.

Eddigi legjobb amit használtam, remélem sosem szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

Eddigi legjobb amit használtam, remélem sosem szüntetik meg.

NovErke

2024. február 15.

Úgy bukkantam rá, hogy a Rossmann appban fölfedeztem, hogy van egy kis segítség a termékválasztáshoz. Megadtam a paramétereket, és ezt ajánlotta nekem. Majd megnéztem itt a véleményeket és megvettem.
Kombinált inkább zsírosabb, tág pórusú, és nagyon érzékeny bőröm van.
Épp most próbáltam ki, egy nagyon fárasztó nap után, de már most tudom hogy mi a véleményem róla. Azonnali a hatása. Egyből nyomtalanul beszívódik, nem irritál, nem zsírosít, viszont puhít és hidratál. Egyből üdébb kinézetű lett az a fáradt, nyúzott arcom úgy, hogy közben matt maradt.
Az összetevői is nagyon szépek, egyedül a fényvédőt hiányolom belőle, dehát már így is lekörözi számomra a jóval drágábbakat is. Maga a krém fehér színű, lágyabb krém állagú, a bőrre felkenve már nincs színe és persze illata sincs. Olyan kellemesen semleges az egész.
A csomagolása letisztult és tetszik, hogy üvegből van.
Telitalálat a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

Kombinált inkább zsírosabb, tág pórusú, és nagyon érzékeny bőröm van.
A csomagolása letisztult és tetszik, hogy üvegből van.
Telitalálat a számomra.

mrs.imperator

2024. február 11.

Ár-érték arányban verhetetlen, folyósabb állagú, közepesen hidratáló, enyhén ragacsos és fénylő finishű natúr krém. Inkább tavaszra, nyárra ajánlanám, téli szezonban én hozzáadok pár csepp levendula olajat. Normál bőrre ajánlom, vízhiányosra szerintem kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. február 11.

BBibi

2024. február 10.

Pro
- Saját márkás skincare termékhez képest ez egy nagyon jó hidratáló.
- Alaprutinba kiváló
- kellemes krém textúra, zsíros bőrhöz is.
- Jó árban van! És üveg.

Kontra
- Szárazabb bőrre nem elég
- Magasabb hidratálást igénylő hatóanyagokhoz nem biztos hogy mindig elég.

Nálam a neutrogena hydro boost water geljet váltotta, ami az ujraformulazas után már nem volt olyan jó a bőrömnek. Nyilván tök más az állaga, de hozza azt a szinten. Annyi hogy retinalt használok, ahhoz azért rá kell csapni az ember fejére. Nem kell sajnálni, mert állaga ellenére fantasztikusan beszívódik, pedig sok krémnél okozott ez gondot nekem, hogy nem szivodott be elég jól. Revox hyaluronja fölé nem ajánlom, úgy szar. Minden máshoz jó amit használok (a game, olajos bha, alverde rozsaolaj)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 10.

Pro
- Saját márkás skincare termékhez képest ez egy nagyon jó hidratáló.
- Alaprutinba kiváló
- kellemes krém textúra, zsíros bőrhöz is.
- Jó árban van! És üveg.

Kontra
- Szárazabb bőrre nem elég
- Magasabb hidratálást igénylő hatóanyagokhoz nem biztos hogy mindig elég.

Fairy0124

2024. január 30.

Nekem bevált. Kellően hidratál éjszakára, illatmentes, ami plusz pont, mert éjjelre nem szeretem az erős illatokat. Kicsit zsírosabb állagú, de ez reggelre nem észrevehető, beszívja az amúgy enyhén zsíros bőröm. Pattanást nem okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

ibisz83

2024. január 24.

Ár-érték arányban 5*! Összetevők alapján 5*! Tapasztalat alapján 5*!
Nagyon jó állaga van, gyorsan beszívódik, a használat elején néha csípős érzés van, szerintem az alkohol miatt. Nagyon jól hidratál, én napközben is használom. Koreai arcápolási rutint alkalmazok, de ez a krém verhetetlen hidratáló. A bőröm hiperérzékeny, pirosodára hajlamos, allergiás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Ár-érték arányban 5*! Összetevők alapján 5*! Tapasztalat alapján 5*!

Besscica

2023. december 14.

Nekem ez egy teljesen oké krém, szépen hidratálja a bőröm. Főleg mióta rászoktam arra, hogy nedves bőrre viszem fel a hidratálókat. Nekem estére kevés, nappalra viszont ebben a hidegebb időben jól esik a fényvédő alá. Nyárra lehet, hogy sok lesz, de addig is szívesen használom, szerintem újra is veszem, ha elfogy. Csomagolása lehetne jobb is, én spatulával kanalazom ki a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 14.

BLili

2023. december 10.

Egyszer elhasználtam, többet nem veszem meg. Minimális a hidratáló hatása. Viszont üvegből van, nem műanyagból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 10.

Kincsike04

2023. november 30.

Éjszaka és nappal is ezt használom, nekem nagyon bevált. Szuperül hidratálja a bőröm, teszi a dolgát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 30.

mmmi10

2023. november 29.

Az eddigi legjobb állagú krém, amit használtam, és végre nem érzem azt, hogy plusz réteg maradna az arcom. Azonban van amikor kissé irritálja az arcom, ezért jár a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.