Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Puszedli83, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A virágos, rózsa illatú krémtusfürdő optimálisan ápolja bőrét. Formulája ápoló komplex-szel segít fenntartani a bőr nedvességháztartását és védeni a bőrt a kiszáradástól.

pattelin

2021. január 28.

Nagyon szeretem, többször újra vettem már. Az illata kellemes, nem tolakodó. Engem nem szárított. Ezért az árért számomra megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

tonic

2021. január 21.

2020.május 1.
Vonzódom a rózsás dolgokhoz, nekem tetszik,nem szárít.
Update
Nos,mivel tetszett,újravettem,de bizony vigyázni kell,mert majdnem így néz ki,azt hittem,hogy ugyanolyat veszek, de nem,mert ez az új már nem rózsa illatú,hanem rózsavirág kivonatot tartalmaz,így az összetevőlista is más valamennyire,az illata is,ill.műanyagmentes,és nincs rajta a limitált felirat sem. A szinte ugyanolyan külső megtévesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 21.

2020.május 1.
Vonzódom a rózsás dolgokhoz, nekem tetszik,nem szárít.
Update

Nicolett022

2020. december 21.

Általában jók szoktak lenni a márka tusfürdői, így a kellemes illata miatt nem is gondolkoztam azon, hogy megvegyem-e. Nem szárította a bőröm, viszont egy idő után meguntam az illatát és bár habzott rendesen nem volt tőle olyan tisztaság érzetem, mint ami az előzőek használatakor. Nem rossz, az árát megéri de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Bettina1984

2020. október 26.

Nem tudom, hogy ez egy és ugyanaz, amit az új külső takar.
Eddig negatív véleménnyel voltam az ISANA tusfürdőket illetően, mert amit eddig szagoltam rettentő büdös volt.
Ezért is használtam inkább Balea-t, ha saját márkásról volt szó.
Csak egy kézkrémért indultam a Rossmann-ba, és râbukkantam erre a rózsás csodára.
Kellemes, finom nőies illata van.
Az sem zavar, hogy nem habzik agyon, így legalább nincs benne annyi sulfate, az illata sem nagyon érződik tusolás után, de ez felett is szemet hunyok.
Nem irritál, ami plusz pont.
299 Ft, nekem egy picit többet is adott ennyiért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 26.

Nem tudom, hogy ez egy és ugyanaz, amit az új külső takar.
Ezért is használtam inkább Balea-t, ha saját márkásról volt szó.
Kellemes, finom nőies illata van.
Nem irritál, ami plusz pont.
299 Ft, nekem egy picit többet is adott ennyiért.

dunaimano

2020. szeptember 5.

Klasszikus rózsaillata van, ami nem igazán a kedvencem, de ideig-óráig szeretem, aztán gyorsan ráunok. Kézmosónak használjuk ezt is, mint a Balea tusfürdőket. Kissé szárít, ha gyakran mosok kezet vele (éljen a covid és a home office...), akkor kifejezetten igénylik a kezeim a hidratálást, kézkrémezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

livia0

2020. augusztus 17.

Az illata finom, de nekem nincs az az igazán tisztító hatása. Leginkább kézmosónak használom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

beucika

2020. július 26.

🥰
Nagyon kellemes illata van.
Nagyon szeretem az isana tusfürdőket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

🥰
Nagyon kellemes illata van.
Nagyon szeretem az isana tusfürdőket

ALettah

2020. május 28.

Rózsarajongóként mellékesen bedobtam a kosaramba, lássuk. Az illata nem okozott csalódást, ritka ennyire olcsó kozmetikumban egy viszonylag természetesnek ható, kellemes rózsaillat. Sajnos nem habzik elégjól és engem kicsit szárít is, úgyhogy nem lesz újravevős nálam, de hát ennyi pénzért nem is lehet kiugró minőséget elvárni. Szerintem ár-érték arányban korrekt.
A csomagolás kicsit gagyi, mint valami kilencvenes évekből ittragadt Júlia füzetesregény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

KittiASzuperpocok

2020. május 1.

Jaj de imádom!
Nagyon szeretem a rózsát és ennek nincsen szintetikus illata. A bőrömet nem szárítja, csak körül ölel fürdés után is az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Jaj de imádom!

Puszedli83

2020. április 20.

Nem nagyon szoktam rózsás termékeket venni,de most valahogy megfogott a csomagolás, limitált. Egy próbát megér alapon megvettem. Az illata kellemes rózsa,ami nekem elég intenzív. Szerintem nem habzik olyan jól, mint a többi Isana tusfürdő. Így elég hamar elhasználtam. Az árát megéri,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol