Isana

Ár:   369 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Különösen gyengéden és kíméletesen tisztít. Bőrbarát lipidjei lággyá és selmyessé varázsolják a kezét. ph-semleges, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Mariella

2018. október 9.

Olcsó, nem szárította ki a kezemet, és nagyon jó illata van. Valószínüleg úrja veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

RBea

2016. május 16.

Olcsó, és jó, illatos, nem szárít. Érzékeny bababőrre is bevált kézmosáskor. Egy ideig arcomat is ezzel mostam, átmenetileg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Olív

2015. december 26.

A konyhába vettem ezt a szappant, így nem is használom túl gyakran. Szárít, az illata jó, de hamar eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Mundow

2015. november 26.

Krémes, sűrű, kellemes illatú és jó áron van.
Szárítja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Krémes, sűrű, kellemes illatú és jó áron van.
Szárítja a kezem.

starflo

2015. november 6.

A mézes változat illata nagyon nem tetszett, ezért esett erre a választásom. Ennek jobb az illata sokkal, viszont jobban is szárít.
Egy szó, mint száz nekem nem jöttek be az Isana folyékony szappanjai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Egy szó, mint száz nekem nem jöttek be az Isana folyékony szappanjai.

Shea

2015. május 2.

Nagyon csodálkozom a lenti véleményeken, mert az én extra száraz kezem szinte minden folyékony szappantól véresre reped (kivéve ezt, de csak a rózsàs a jó, a család többi tagja ugyanúgy nem). Szóval ettől nem szárad, kellemes az illata és nagyon olcsó ami nekem, aki sokat mos kezet, fontos.Nagyon bevált, kb 2 éve csak ezt veszem. (Ha házon kívül mosok mással kezet, továbbra is kireped, de itthon ezzel mosva nem.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

senskin

2015. február 25.

Egyszer használtam, de nem a legjobb. Kissé szárít. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Egyszer használtam, de nem a legjobb. Kissé szárít. Nem veszem újra.

Ercsi

2014. április 1.

Az én kezemet is teljesen szétszárította. :( Egyébként meg olyan jó lenne.. az illata meg az ára is, de így nem jó semmire. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

PiciBia

2013. október 25.

Az én kezemet rettenetesen szárítja valamiért :( Az illata nagyon jó és az állaga is, árban is megfelelő, kár, hogy szárít :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

levelekhelyett

Korcsoport: >54
2013. október 6.

Kézmosás után hamar eltűnik az illata, de egy kézmosásra használt folyékony szappannál nem is az a cél, hgy órákig illatozzon. Árban megfelelő, különösen, ha az utántöltős változatot veszem. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate