Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe rózsás színnel vonja be az ajkakat.

Kitsyke

2021. szeptember 1.

Este használom. Kicsit simábbá teszi az ajkakat de ennyi.. Nem nagy szám :/ Illata engem nem zavar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

SzZsofia

2021. július 12.

Fura egy kicsit az illata és nem éreztem jónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Fura egy kicsit az illata és nem éreztem jónak.

Mea90

2020. október 26.

Semmit nem segített a kiszáradt ajkaimon... Ráadásul az illata sem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Semmit nem segített a kiszáradt ajkaimon... Ráadásul az illata sem győzött meg.

nemtudokjofelhasznalonevet

2020. szeptember 12.

Az illatával nem tudtam megbarátkozni, de rendesen hidratált és szép csillogó rózsaszines színe volt az ajkamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Pulykatojás

2019. október 24.

Annyira nagy volt a szerelem, de valami megváltozott. Más lett az illata, a hatása. Miért rontották el? Az új illattal még meg tudnék barátkozni, de mintha szárítana. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Beata91

2019. augusztus 13.

Az én számat nem hogy nem hidratálja még szárítja is. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Az én számat nem hogy nem hidratálja még szárítja is. Kuka.

tonic

2019. április 8.

Nekem is volt ilyen nevű.,de...először is az összetevők mások már,mert rosa canina flower oil is van már benne,ill csomagolása is más. Összességében közepes,viszont szerintem egész jól hidratált,jobb volt,mint amire számítottam. A Müller szintén rózsás ajakápolója damaszkuszi rózsát tartalmaz,más,rózsásabb az illata,így azt jobban szeretem. Színt szerencsére nem hagyott,elég jól ápolt, munkahelyen jelenleg ez van a zsebemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Kinguska09

2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Apol, hidratal,olcso es a labelloval ellentetben es egyeb tul arazott ajakapolokhoz kepest nem szarit! Minding van 2-3 a taskamban
Ennyit siman meger :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Ennyit siman meger :)

mesiii06

2019. február 27.

Nagyon közép kategóriás termék. A színe nem az én világom, bár erről nem ő tehet. Minimálisan hidratál, Illatra sem rossz. Bár engem inkább arra emlékeztet amikor a villamoson akar villogni vele egy kislány. Sokkal jobb termékek is vannak ennél. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Fannii15

2018. július 25.

Az isana ajakápolói közül ez a kedvencem, van belőle vagy 4, hogy biztos mindig legyen nálam. Olcsó, jól hidratál, nagyon szeretem az illatát és nagyon enyhe rózsaszínes színt ad az ajkaknak. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate