Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe rózsás színnel vonja be az ajkakat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ilona77

2022. január 9.

Nagyon jó az illata, az állaga is. Kellemes színt ad az ajkakra. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Nagyon jó az illata, az állaga is. Kellemes színt ad az ajkakra. Újravevős.

Kitsyke

2021. szeptember 1.

Este használom. Kicsit simábbá teszi az ajkakat de ennyi.. Nem nagy szám :/ Illata engem nem zavar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

SzZsofia

2021. július 12.

Fura egy kicsit az illata és nem éreztem jónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Fura egy kicsit az illata és nem éreztem jónak.

Mea90

2020. október 26.

Semmit nem segített a kiszáradt ajkaimon... Ráadásul az illata sem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Semmit nem segített a kiszáradt ajkaimon... Ráadásul az illata sem győzött meg.

nemtudokjofelhasznalonevet

2020. szeptember 12.

Az illatával nem tudtam megbarátkozni, de rendesen hidratált és szép csillogó rózsaszines színe volt az ajkamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Pulykatojás

2019. október 24.

Annyira nagy volt a szerelem, de valami megváltozott. Más lett az illata, a hatása. Miért rontották el? Az új illattal még meg tudnék barátkozni, de mintha szárítana. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Beata91

2019. augusztus 13.

Az én számat nem hogy nem hidratálja még szárítja is. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Az én számat nem hogy nem hidratálja még szárítja is. Kuka.

tonic

2019. április 8.

Nekem is volt ilyen nevű.,de...először is az összetevők mások már,mert rosa canina flower oil is van már benne,ill csomagolása is más. Összességében közepes,viszont szerintem egész jól hidratált,jobb volt,mint amire számítottam. A Müller szintén rózsás ajakápolója damaszkuszi rózsát tartalmaz,más,rózsásabb az illata,így azt jobban szeretem. Színt szerencsére nem hagyott,elég jól ápolt, munkahelyen jelenleg ez van a zsebemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Kinguska09

2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Apol, hidratal,olcso es a labelloval ellentetben es egyeb tul arazott ajakapolokhoz kepest nem szarit! Minding van 2-3 a taskamban
Ennyit siman meger :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Ennyit siman meger :)

mesiii06

2019. február 27.

Nagyon közép kategóriás termék. A színe nem az én világom, bár erről nem ő tehet. Minimálisan hidratál, Illatra sem rossz. Bár engem inkább arra emlékeztet amikor a villamoson akar villogni vele egy kislány. Sokkal jobb termékek is vannak ennél. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.