Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Enyhe rózsás színnel vonja be az ajkakat.

Beata91

2019. augusztus 13.

Az én számat nem hogy nem hidratálja még szárítja is. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Az én számat nem hogy nem hidratálja még szárítja is. Kuka.

tonic

2019. április 8.

Nekem is volt ilyen nevű.,de...először is az összetevők mások már,mert rosa canina flower oil is van már benne,ill csomagolása is más. Összességében közepes,viszont szerintem egész jól hidratált,jobb volt,mint amire számítottam. A Müller szintén rózsás ajakápolója damaszkuszi rózsát tartalmaz,más,rózsásabb az illata,így azt jobban szeretem. Színt szerencsére nem hagyott,elég jól ápolt, munkahelyen jelenleg ez van a zsebemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Kinguska09

2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Apol, hidratal,olcso es a labelloval ellentetben es egyeb tul arazott ajakapolokhoz kepest nem szarit! Minding van 2-3 a taskamban
Ennyit siman meger :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Szeretem sok felet lehet kapni
Ennyit siman meger :)

mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Nagyon közép kategóriás termék. A színe nem az én világom, bár erről nem ő tehet. Minimálisan hidratál, Illatra sem rossz. Bár engem inkább arra emlékeztet amikor a villamoson akar villogni vele egy kislány. Sokkal jobb termékek is vannak ennél. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

Fannii15

2018. július 25.

Az isana ajakápolói közül ez a kedvencem, van belőle vagy 4, hogy biztos mindig legyen nálam. Olcsó, jól hidratál, nagyon szeretem az illatát és nagyon enyhe rózsaszínes színt ad az ajkaknak. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

szandra5

2017. december 23.

Egyik legjobb ajakápoló, jól hidratál és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Egyik legjobb ajakápoló, jól hidratál és az ára is szuper.

naneth

2017. november 13.

Puhák tőle az ajkaim és még olcsó is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Puhák tőle az ajkaim és még olcsó is. :D

Helga0423

2017. szeptember 22.

kicsit rózsaszínes színt add az ajkaknak emellett szépen ápolja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

kicsit rózsaszínes színt add az ajkaknak emellett szépen ápolja

Kittus2000

2017. április 29.

Nagyon puhává varázsolja az ajkaimat és az ára miatt is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Nagyon puhává varázsolja az ajkaimat és az ára miatt is tökéletes.

GNóri

2017. január 24.

Anyukámtól kaptam, gondolom a pénztárnál rábeszélték..Egyébként meglepően jó termék, szépek az összetevői, olcsó, kellemes a textúrája. Nem olyan erős a hidratáló hatása, viszont úgy, ha mindennap kenegetem, szinten tartásra teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0