Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. április 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Intenzíven hidratálja a száraz bőrt. Az olajgyöngyök és a gyümölcsösen friss dinnye és körte illat különleges élménnyé teszi a zuhanyzást. A kiváló minőségű receptúra segít a bőr kiszáradás elleni védelmében. A bőr puhává és simává válik, paraben nélkül.

sailorluna

2018. szeptember 5.

érezni benne az olajat, nem szárítja a bőrt, jól habzik, és nagyon tetszik az igazi friss, gyümölcsös illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

tátombák

2018. augusztus 26.

Annak idején, amikor vettem, nem értettem, hogy miért drágább, mint a többi isana tusi. Használat közben megértettem: ilyen lágy, krémes habot még nem láttam! Olyan jó simogatni magamon.... :D Az illata engem a nagyon régi körtés-sárgadinnyés orbitra emlékeztet. Ha nem lett volna limitált, újravenném

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Asianlover

2018. április 30.

Igazi átlagos, gagyi tusfürdők ezek, szárítanak is, ahogy kell, de olyan szuper illatokban adják ki, hogy mégis mindig van itthon :D ez a dinnye-körte nálam abszolút nyári kedvenc. És most, hogy láttam, az uborkásra is tuti benevezek! Vagy még jobb lenne, ha a nyári rossmanos kaparós sorsjegyeken osztanák ki ajándékba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

DikieGirl

2016. augusztus 24.

Régen csodákat tett a bőrömmel az orchideás változat, de ahogy eltűnt a boltokból egy ideig nem vásároltam. Most úgy döntöttem, hogy megvásárolom ezt a változatát. Régen szuper volt, de kicsit csalódtam, mert nem olyan hatást értem el vele, mint régen, valószínűleg csak az én bőröm változott, de az orchideás a kedvenc, ez se rossz, de nem pont olyan. Az első pár használatnál eléggé kiszárította a bőröm, de rájöttem, hogy egy sima tusfürdővel vagy arctejjel használva egész jó (mármint ha előszőr ezt használom és utána a másik terméket), főleg ha fürdés után 2-3 percen belül bekrémezzük az arcunkat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Skincaremania

2016. augusztus 9.

Ezt a tusit választottam kuponnal. Beleszerettem az illatába. Annyira nyárias, üde és frissítő első szippantásra. Jelenleg ezzel fürdöm. Isana tusfürdőket valamiért nem szoktam venni, leragadtam a Balea-nál, így még szaglászni sem szoktam őket, de ezt nagyon szeretem. Teljes áron kicsit sokallom, nagyon gondolkoznék, hogy megvenném-e. Krémes, jól habzik a fürdőrózsával, nem szárít, és fürdés közben imádom az illatát, nem marad meg a bőrömön utána, de nem is kell, ő csak egy tusfürdő, nem ez a dolga. :) Vannak benne pici olajgyöngyök. Állagára a tusfürdőnek nem annyira érzem az olajos érzését, de ennek örülök is. Nem szeretem, ha olajos vagyok. Illatában nekem a körte jobban dominál, de határozottan érezhető a sárgadinnye is. Ki kell használni, míg jóidő van. Szeretem évszaknak megfelelően használni a tusfürdőket. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Kingácska0807

2016. július 3.

Kellemes az illata, tetszik ez az enyhén olajosnak mondható állag. Teszi a dolgát, nem kell sok belőle. Magát a terméket egyébként nyertem, úgyhogy ez csak hab a tortán. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

anastasia

2016. június 26.

Az illata enyhe, jellegében a körte dominál, a sárgadinnyét nem érzem benne; a flakonból kinyomva érződik, használat közben nem, és a bőrön nem marad meg. A habzása enyhe, de megfelelő. A normál bőrt nem szárítja.

Átlagos tusfürdő, az olajgyöngyök hatásban nem különböztetik meg más krémtusfürdőktől. Ingyen volt, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

birdie

2016. június 22.

Most van egy kisebb tusfürdő arzenál itthon. De mentségemre szóljon, hogy ezt nem vettem, hanem nyertem. Imádom a sárgadinnyét. Nekem bejön az illata, felfrissít és nem szárít tényleg. Ennél többet nem várok egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

lilla1034

2016. június 19.

Nagyon szeretem az illatát (én a dinnyét is érzem benne), de sajnos nem marad meg sokáig a bőrömön. Kellően habzik, az én bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

Vyvcsyke

2016. június 12.

Alapvetően nem szeretem az Isana tusfürdőket, mert semmi extra nincs bennük és még szárítanak is. De ez!!! Húúha!! Nagyon puhává varázsolja a böröm és az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.