Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

2013 téli limitált kiadás

A vanília kivonata és a téli fűszerek illata különleges élménnyé varázsolják a tusolást. Segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát és véd a kiszáradástól. Bőrgyógyászatilag igazolt, ph-bőrbarát összetétel. Parabén mentes.

Melani79

2018. október 31.

Visszasírom én is:-( isteni illata volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Visszasírom én is:-( isteni illata volt.

Nicolett022

2015. március 22.

Az egyik legjobb limitált kiadású tusfürdőm volt eddig. :) Valami mennyei illata van, jó krémes, hidratált, sokáig elég. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

vador

2014. november 27.

Tubusba zárt karácsonyillat, csodálatos, fehér csokoládés, fűszeres csoda egy csipet vaníliával. Kérem vissza a boltokba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Feketehattyú

2014. november 3.

Isteni illata van, finom téli, karácsony illat. Remélem idén is kapható lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Isteni illata van, finom téli, karácsony illat. Remélem idén is kapható lesz.

t.greti

2014. április 28.

én imádtam. olyan jó illata volt. most bontottam meg a kézmosóját a napokban. újra téli hangulatom támadt.
nem szárít, nem hidratál, csak az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

nem szárít, nem hidratál, csak az illata jó.

Szaszcow

2014. április 23.

Gyakori, hogy a limitált kiadást kipróbálom, a téli tusfürdőit különösen szeretem az Isana-nak. Ez is nagyon szuper, viszont ritkán használtam csak, mert az illata nekem túl sok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Musil

2014. február 7.

Az illata imádnivaló, viszont már a tusolás végén se érezni, olyan hamar elillan. Se nem hidratál, se nem szárít, viszont nagyon olcsó. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

termelinda

2014. február 7.

Egy szó: IMÁDTAM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Egy szó: IMÁDTAM

ct

2014. január 11.

Szerintem meg úgy jó, ahogy van.Nyilván sajnálom én is, hogy tusolás után sokáig már nem érezhető az illata, de emiatt nem fogom lepontozni.Tetszik a csomagolása, az ára, az illata pedig annak ellenére isteni, hogy nem is szeretem a vanília illatát. Viszont ez nem az a túl édes, gejl vanília, a fűszerek jól ellensúlyozzák.És nem is szárít, ami külön öröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

black_cico

2013. december 24.

egyébként nekem nagyon bejön ez a tusi, asszem 270 forint volt, ehhez képest egy igényes, stílusos (és cuki) csomagolású, minőségileg teljesen okés kis cuccot kapunk. 300 ml meg egész jó mennyiség az áráért, ahhoz képest, h árban több, mint a duplájáért 200 ml-t ad csak pl az Yves Rochers (és had ne mondjam milyen gyenge minőséget). nagyon finom illata van, igazán télies, karácsonyias, fűszeres és erősen dominál a vanília benne, és nincs semmilyen mellékillat használat közben.. közepes sűrűségű, pont ideális az állaga, nem a Baba szerű ragacs, de nem is a folyós ultra gyorsan fogyó Balea kategória (mellesleg jegyezném meg, h a Balea limitált téli tusfürdője amit a testápolóval együtt lehet kapni, sokkal gyengébb minőségű, igaz az illata annak is finom, de nekem ezé jobban tetszik). könnyen leöblíthető, talán nagyon-nagyon enyhén szárít, de ez nekem még előnyös is.
eddig nem voltam megindulva az Isana tusfürdőkre, de ezt most jól "elkapták" :)

update: alig van már az alján egy pici, de vhogy mégsem visz rá a lélek, h elhasználjam, ugyanis engem rettentően szárít, ha pedig szoliba megyek még rosszabb a helyzet! érdekes, pedig nem szokott ilyen problémám lenni.. ilyen szempontból a Balea jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

eddig nem voltam megindulva az Isana tusfürdőkre, de ezt most jól "elkapták" :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Forrás: ITT