Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ladymerci85, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krémes és tápláló micellás tusfürdő érzékeny bőrre kifejlesztve.

lkitti2019

2020. április 12.

Kevés elég belőle,nem szárít és nagyon finom friss rózsás illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Kevés elég belőle,nem szárít és nagyon finom friss rózsás illata van! :)

Csillagporocska

2020. április 5.

Alapvetően szeretem az Isana tusfürdőket, de ez most nem jött be. Az illatát kifejezetten nem szeretem. Nem irritál, de a többi véleményezővel ellentétben az én bőrömet szárítja. El fogom használni, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

ladymerci85

2020. február 8.

Végre egy tusfürdő ami nem szárítja ki a bőröm fürdéskor. Az illata kellemes, állaga is pont jó. Remélem nem limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Rainbowgirl14

2020. február 2.

Jól tisztít, tetszik a géles állaga, az illatát is nagyon szeretem. Nem szárít. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol