Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás hatású alumíniumsó- és alkoholmentes pumpás dezodor.

Ár: 490 , Eladó: tundying
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Pecci

2019. december 6.

A sensitiv feliratnak senki se dőljön be, totális átverés az egesz: a seborrheás bőrömet teljesen kisebesitette, hatalmas vörös, viszkető, égő foltok lettek a hónom alján és a körülötte lévő bőrön. A dezodoráló hatása sem jó, nem tartós az illata, a bőrbe nehezen szívódik be, a szagokat nem nyomja el, és az izzadást sem fogja vissza. Nem jó az adagolója sem, túl sok jön ki belőle. Nem volt egy jó választás részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

AnGeska

2019. október 7.

Ha ekcémára hajlamos, érzékenyeb bőröd van, nehogy megvedd!!
Úgy szeretem az illatát, Nivea illatra hasonlít.
DE egyetlen használat után nagyon durván ekcémás lett a hónaljam tőle!!! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Ha ekcémára hajlamos, érzékenyeb bőröd van, nehogy megvedd!!
Úgy szeretem az illatát, Nivea illatra hasonlít.
DE egyetlen használat után nagyon durván ekcémás lett a hónaljam tőle!!! :(

Varazs

2019. szeptember 20.

Az aluminium sos detox idoszak utan jol teljesit, nem irritál és szeretem az illatát ilyen tipikus “sensitive” termek illat. Sajnos nálam egy egesz napot illetve sportolast\fizikai munkát nem bír ki ezért a 3 csillag a dm-es baleas parja ugyanígy teljesit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

hadri

2019. szeptember 14.

Nagyon jó, hogy alumíniumsó- és alkoholmentes, valamint hogy pumpás, nem pedig hajtógázos. De ennyi pozitívum mondható el róla, semmi több. Semmit nem használt, sőt még mintha jobban is izzadtam volna tőle és a testszaggal se tudott semmit kezdeni. 3 használat után kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Fabricia

2019. augusztus 28.

Kellemes ,nem túl erős nőies illata van. Árához képest viszonylag kitartó de van amikor utánafújok. Egy gond van vele, hogy a pumpás feje nem jó, mert habosítja. Kiszoktam cserélni egy másikra és úgy már tökéletesen szuperál:) De jó lenne ha ezt megoldanák...
Alu és alkohol mentes. Próbáltam drágábbakat is a fejüket leszámítja nem tudnak többet. Sőt volt amelyik csípett és irritált. Ezzel szerencsére nincs ilyen gond még szőrtelenítés után sem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Hecate

2019. augusztus 13.

Nagyon-nagyon kedvelem a harmonikus, nőcis, tiszta (Nivea-szerű) illatát és előny, hogy alumíniumsót nem tartalmaz. Az üvege viszont nehéz, így nem ideális táskában cipelni. Ráadásul, ahogy többen is írták hamar habzik. Határozottan fújom, akkor is. Vagy 4-5 üveggel használtam és az első üveg kivételével nekem mind habzott.... Sajnos az ára is eléggé felment (800 Forint körül láttam), pedig már vannak alumíniumsó mentes deók olcsóbban, az illata nem tart hosszan rajtam, és mivel hamar elfogy, az izzadsággátlása valamit ér, de lehetne erősebb, nekem így már nem éri meg, pedig az említett kedvező tulajdonságainak nagyon örültem. Ha javítanának a hátrányain talán újra venném, hiszen az illata számomra mesés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Sepi

2019. február 27.

Hmm.. látom megoszlanak itt a vélemények ezzel a dezodorral kapcsolatban. Nos nekem is fő szempont, hogy alumínium-mentes legyen a termék és lehetőleg állatokon se teszteljenek. Ez a termék mindkettőnek eleget tesz és az illata is remek, akárcsak az ára. Még csak egy hete használom, de azt kell mondjam ez az egyetlen alumínium-mentes dezodor, ami az Old Spice mellett úgy néz ki, beválik. Tény, hogy többször is újra szoktam fújni napközben, de ezt leginkább azért teszem, mert remekül felfrissít. A többi alumínium-mentes dezodor a nyomába sem ér (kivétel Old Spice).
Ja és ha határozottan fújja az ember a bőrére, akkor egyáltalán nem habzik ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Ja és ha határozottan fújja az ember a bőrére, akkor egyáltalán nem habzik ;)

Dea

2018. április 11.

Up: Csak büdösebb leszek tőle,soha többet...

Nekem eddig bejött,kevés kell belőle,sokáig elég, az illata nekem kellemes, olcsó, mondjuk eddig még hideg időben próbáltam csak, kíváncsi vagyok nyáron,hogy fogja majd bírni, megelőlegezek neki egy négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Up: Csak büdösebb leszek tőle,soha többet...

susi95

2018. március 8.

1 hónapja használom, nagyon takarékos, eddig a negyede ha elfogyott,pedig nem spórolok vele. Egy lightos napra elég reggel fújni belőle, de a nagyon stresszes napokon érdemes napközben megismételni. Az előttem szólókhoz hasonlóan az enyém is habzott, de a minap kipróbáltam, mit tesz, ha lecserélem a szórófejet egy kifogyott testpermetemére (az avonsosoké pont stimmel rá 😄) és láss csodát, nem kell maszálni, szépen eloszlik, habzás nélkül 😊. Nekem az illata is tetszik, nem tolakodó, lehet mellette parfümöt használni. Csak azért vonok le 1 csillagot, mert vannak ennél hatásosabb deók is, de amúgy nem rossz ahhoz képest h alumínium mentes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

lanaisthequeen

2018. január 27.

Nagyon régóta keresem már a megfelelő dezodort. Nálam a szempont az, hogy az adott márka ne teszteljen állatokon, illetve aluminiumsó-mentes legyen a termék. Sajnos eddig nem nagyon vált be semmilyen dezodor, pedig nem nevezném magam izzadékonynak, de a szagokat nem igazán fedte el egyik sem. Ezt az ára miatt választottam főként. Az illata is nagyon tetszett, illetve plusz pont, hogy nem tartalmaz alkoholt, így frissen borotvált bőrre is alkalmazható. Eleinte nem nagyon fűztem hozzá sok reményt, de eddig bevált. Az illata tényleg hosszantartó, nagyon sokáig érzem magamon. Fürdés után szoktam használni, illetve reggelente. Az illata ennyi használat mellett marad meg, nem érzem izzadtságszagúnak magamat. A habzása és az, hogy lassan szárad, valóban zavaró (emiatt a négy csillag), engem az, hogy ragad, személy szerint nem zavar, és a bőröm sem szárítja - ezeket leszámítva kiváló eddig. Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon is beválik-e, illetve nagyobb hajtásban, melegben is ugyanúgy elfedi-e a szagokat.
Amúgy a kiszerelése nekem nagyon tetszik, számomra nem kényelmetlen a nagyobb üveg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol