Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelem alkohol és alumínium tartalom nélkül.Friss illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gedozs

2019. augusztus 8.

Akcióban vettem meg, emiatt nem sajnálom csak a rá költött pénzt. Egyáltalán nem tetszik az illata és a hatása sem. Használata után hamar úgy éreztem, mintha be sem fújtam volna magam. Ez nem az a termék, amire azt lehet mondani, hogy olcsó, de jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. október 27.

Csak próbából vettem egyet, szerencsére mert nagyon nem jó az illata, köhögnöm kellett minden fújáskor töle. Az illat olyan semmilyen, talán hűvösen fás, de igazán nem tudom semmihez hasonlítani. Nem volt sokáig érezhető a hatása, többször kellett újra fújni, de izzadás miatti szagot nem éreztem, de amúgy sem vagyok olyan nagyon izzadós. Nem veszek többször. A csillagot csak a szagmentesítésre adom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract