Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a krémtusfürdő optimális ápolást nyűjt a nagyon száraz bőrnek és finom illattal öleli körül. Értékes mandulaolajat tartalmazó formulával különösen gyengéden tisztítja és kényezteti bőrét. Az ápoló formulának köszönhetően segít a bőr nedvességháztartását fenntartani és védeni a kiszáradástól.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH.

Pupp

2019. szeptember 29.

Régen mindenféle illatú tusfürdőt megvettem, eper, csoki, vanília, minél édesebb annál jobb gondoltam én. Aztán tavaly egyszer vettem ilyet és azóta is csak ezt használom. Kellemes illata, olyan tiszta illat vagy, hogy mondjam :D jól habzik, nem szárítja a bőröm. Ez a kedvenc tusfürdőm, ráadásul nagyon olcsó is :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Az illata olyan, mint a Med tejproteinesnek, ezért is vettem meg. Sajnos nem tisztít jól és nehezen habzik. Az állaga folyós, nagyon híg. A legnagyobb csalódás akkor ért, mikor büdösen szálltam ki a zuhany alól. El lesz használgatva, de lehet csak szappannak. Két csillag az illat miatt és mert valóban nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol