Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   200 ml   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. november 23.

Ár:   200 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

Az Isana testápoló spray a nyári virágok illatával frissítő ápolást nyújt napközben. Hidratáló komplex B5 provitamint tartalmaző összetételének köszönhetően segít védeni a bőrt a külső környezeti hatásoktól és segít megőrizni a bőr természetes nedvességtartalmát.

Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Kiszerelés: 200 ml

wifey

2015. május 11.

Ragadós, szörnyű érzés. Nem is hatásos. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Ragadós, szörnyű érzés. Nem is hatásos. Nem tetszik.

kvitta.girl

2014. augusztus 21.

Nem bírom elhasználni, rosszul vagyok ettől a muskátli szagtól, amit már gyerekként is utáltam.. Olyan mintha muskátlivízzel locsolná az ember magát,semmi hidratáló hatása nincs, plusz darazsak kedvence is leszel ha ezzel lépsz az utcára. Még nem tudom mit kezdjek vele egyenlőre megvettem már 1 hónapja és csak ül a szekrényemen de úgy is kuka lesz ebből.. Még kerülgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Móni-ka

2014. július 12.

Elégedett vagyok, jó enyhe illata van. Sok spricctől sem lesz fullasztó, szóval bátran hűsítheti magát vele az ember, amennyiben ez a célja. Én bőrre nem szoktam, csak ruhára. Kb. délig érezhető,néha megmegcsap a jó illata. Egyértelműen virágillata van. Egy hibája van, bár nagyon gusztusos a csomagolása, azért is vettem meg, de nagyon nehéz kivarázsolni belőle, áttöltöttem egy kis mennyiséget egy másik tubusba emiatt. Krémes kézzel csúszik lefelé a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

tátombák

2014. június 26.

A héten akciós (800 ft helyett 600)
A szokottnál nagyobb kiszerelésű, de hamar el fog fogyni, mert a szórófej elég sokat fúj ki. Szinte folyik a bőrömről. Nagyon kellemes nyárias illata van, de a többi testpermethez hasonlóan ez is hamar elillan. Szeretem benne, hogy pumpás, és akár újra is tölthetem a kis flakont.
Aki szereti az ilyesmit, annak ez is tetszeni fog. Szeretnivaló, praktikus táskábadobálós illatfelhő nyárra :D
Ja, és nincs erős alkoholszaga kifújáskor :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

A héten akciós (800 ft helyett 600)
Ja, és nincs erős alkoholszaga kifújáskor :)

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.