Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szárazsampon bogyós gyümölcs illattal.

Normajean

2018. november 6.

Nagyon imádtam, főleg az illatát, de sajnos már nem találkozom vele a polcon :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

tátombák

2018. február 18.

Kifuttatáson vettem, úri huncutságnak gondoltam ugyanis, hogy drágább, mint egy sima illatmentes szárazsampon. Sokáig halogattam a kipróbálását, mert sötétbarna hajamra féltem fehéret fújni.
És valóban, a legnagyobb kérdés az illatos szárazsamponokkal kapcsolatban az, hogy fújjam a büdös barnát ami láthatatlan marad, vagy az illatosat, aminél fennáll a veszélye, hogy foltos marad. Mert ez a cucc simán elmegy hajparfümnek is, a nap végén is érzem az illatát. Nekem megér plusszban pár percet reggelente, hogy jobban beledolgozzam a hajamba. Tuti kipróbálok még másfajtát is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

sandra1230

2018. február 8.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nekem kifejezetten tetszik ez a gyümölcsös-édes illata amit a párom is nagyon imád a hajamon ha használom. :) Akik nem szeretik az édesebb illatokat azoknak irritáló lehet emiatt. Teszi a hatását simán ki lehet vele tolni a hajmosást ( én mondjuk max egy nappal szoktam). Szőkés barnás hajamon nem látszik egyáltalán rendesen el tudom dolgozni a hajamba. Messzebbről fújok így nincs poros hatása egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Racka

2017. augusztus 16.

A hatása nem rossz, de borzasztóan zavar az illata, émelyítően édes és mű, olyan érzésem van, mintha szőlős szénsavas üdítőitallal mostam volna hajat. És parfümhöz hasonlóan körbeleng, és az illat egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

dindori

2017. június 3.

Nagyon jó kis termék, de nem tökéletes. Az illata tényleg erős és sokáig tart, de nekem nincs ezzel problémám. Kicsit vigyázni kell vele, könnyen túlzásba lehet vele esni. Ezen kívül teszi a dolgát, 1-2 nappal simán kitolható a hajmosás és nincs zsíros, nehéz érzete a hajamnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

Darsa

2017. április 20.

Első szárazsamponom, így nincs viszonyítási alapom.
Az illata erős, de van hasonló parfümöm, így nekem kellemes viselni. Olyan nagy csodákat nem művel, ha nem figyelek a távolságra poroz, de mégis emberibb kinézete lesz tőle a hajamnak, így összeségében pozitív véleményem van róla, de ha elfogy, kipróbálok valami felsőbb árkategóriásat.
Ar-érték/mennyiség arányban tökéletes, a hajamat nem bántja, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Első szárazsamponom, így nincs viszonyítási alapom.
Ar-érték/mennyiség arányban tökéletes, a hajamat nem bántja, 4 csillag.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Eléggé irritáló illata van, és nem vettem észre hogy hatna valamit is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Eléggé irritáló illata van, és nem vettem észre hogy hatna valamit is

Csirke87

2017. március 13.

Tökéletesen működik, ahogy kell. Legalábbis nekem. Az illata nekem bevált nagyon. Biztos újra fogom venni! 5*-ot megérdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Kllmllcnt

2017. március 7.

Nagyon jó ez a szárazsampon! Ez az első, amit kipróbáltam szóval viszonyítási alapom nincs, de nagyon tetszik. Illatát is szeretem, bár tényleg erős egy kicsit, de alapvetően az édes illatokért megveszek, úgy hogy nem bánom :D. Enyhén zsíros, zsírosodó hajra fújtam, ügyelve a mennyiségre és a távolságra, így nem vettem észre poros hatást a hajamon. Még ha nem a frissen mosott haj érzetét kelti, látványra nagyon hajaz(:D) afelé. Irritációt sem okozott, és ha nem lesz baja későbbiek során, akkor biztos újra veszem még, és sajnos limitált is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Honeyreka

2017. február 17.

Használ, de sajnos nekem nagyon büdös és nem tudom elviselni magamon az illatát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Isopropyl Alcohol