Isana

Ár:   €1.45   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: KockaCukor013, Módosítva: 2020. december 30.

Ár:   €1.45
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A koreai 'sunsu' szó tisztaságot jelent, és pontosan ezt képviseli az Isana új arcápolási termékcsaládja.

A koreai arcápolási rutin negyedik lépése a fátyolmaszk használata. A tápláló fátyolmaszk olyan értékes tápanyagokkal látja el az arcbőrt, mint a vörös ginzeng, az aloe vera és a hialuronsav.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Blackxentric

2021. szeptember 10.

Nagyon sok a szérum benne. Meg sem próbáltam elsőre feltenni. Inkább a tenyerembe öntöttem belőle és kentem el az arcomon. 30 ml van benne ha minden igaz, egy szérumos üvegcsében is ennyi szokott lenni. Ennek tudatában nagyon olcsó ez a maszk. Hatása kellemes, elég jól hidratál, nem irritál. Van egy kis illata ami kellemes, egyáltalán nem zavaró.
Nem egy világmegváltó termék de nem is rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Nem egy világmegváltó termék de nem is rossz.

umpalumpa

2020. december 29.

Itt olvastam valamelyik Sunsu terméknél, hogy már nem lehet kapni ezt a családot. Nem ez a beautycare csúcsa, de azért annyira nem vacak termékek. Sokkal rosszabbak és drágábban is kaphatók folyamatosan. A Rossmann igazán megtarthatta volna.
Ezt a maszkot egy nagylelkű fórumos lánytól kaptam. Első benyomásom a nyitás után nem volt jó, mert eléggé taknyosnak éreztem a szérumot. Ki is nyomkodtam a maszkból, mondván, hogy túl sok is lesz. Miután a képem gyorsan beszívta a benne maradt trutyit, utánanyúltam a zacsiban maradt zselének, lekaptam a maszkot, felkentem kézzel a maradékot és visszatettem a képemre a "fátylat". Mindent sikerült a bőrömnek eltüntetnie. Az illata kicsit erős volt, de megszokható. Sokáig ragadt az arcom, de 1 óra után már sima, kellemes tapintású lett. Csak a szemem köré tettem némi plusz ápoló krémet és így feküdtem le. Másnap nem húzódott az orcám, ami sokszor előfordul télen, reggelente. Szóval minden jól végződött, a maszk jól vizsgázott.
Ha lehetne még kapni, mennék is, hogy a raktáramba tehessek néhányat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 29.

Ha lehetne még kapni, mennék is, hogy a raktáramba tehessek néhányat.

Kelemen77

2020. február 21.

Nagyon szeretem a fátyolmaszkokat, kíváncsi voltam, hogy Rossmann sajátmárkásként a drágább koreai maszkokhoz képest mit tud. Az illatát imádom, bőségesen át van itatva a maszk. Ki is kellett kicsit nyomkodnom, a maradékot elkenten a nyakamon, kezemen. Gyorsan beszívódik, a kis ragacsos érzés nálam gyorsan elmúlik. Szépen hidratál, kisimít, látom a különbséget. Akciósan szépen betáraztam belőle, én nem láttam a jóval drágább koreai maszkokat sem jobban hatni, mint ezt. Sajnos valószínűleg csak ideiglenes termék...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Juccimo

2019. december 27.

Maszkfüggő vagyok, amikor megláttam a Rossmannban, nem bírtam otthagyni, pedig tele vagyok itthon kipróbálásra váró maszkokkal. Eddig leginkább Balea maszkokat használtam, de kíváncsi voltam, mit tudhat egy drogériás márka koreainak mondott vonala.
Egy esemény előtti este tettem fel itthon, pihentem vele nagyjából egy órát, az alatt be is szívta a bőröm a maszkon lévő maszatot. Utána kicsit ragacsos lett az arcom, de bemasszíroztam, elkenegettem a felesleges anyagot, ami után néhány perccel már csak a puhaság maradt. Látványos javulást mondjuk nem láttam az arcomon, de érzésre hidratáltabb lett a következő egy napban.
Egynek jó volt, de hogy 800 Ft-ot megért-e, azt nem tudom... nem veszem újra, nem rohanok betárazni belőle (úgy láttam, épp kifuttatják).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

bendi13

2019. november 13.

Nekem nagyon tetszik ez a fátyolmaszk. Intenzíven hidratál és egységesít. Este raktam fel, utána nem kellett arckrémet használnom. Teljes áron nem venném meg, de akciósan lehet újravásárolom. Igazándiból a pantenol és aloe vera tartalma éri meg megvásárolni, de egyik sen koncentrált benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

clairenoctuelle

2019. október 25.

Ez nem győzött meg annyira, mint a termékcsalád arctonikja: egész jól hidratált, viszont a használata után hagyott némi kellemeten, ragacsos érzetet a bőrömön. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Trehalose, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.