Isana

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A koreai 'sunsu' szó tisztaságot jelent, és pontosan ezt képviseli az Isana új arcápolási termékcsaládja.

Ez a hidratáló krém a koreai több lépéses arcápolási rutin utolsó lépése. Hialuronsav és aloe vera tartalmának köszönhetően feltölti a bőrt és segít megtartani nedvességtartalmát.

sieszter

2020. május 7.

Számomra meglepően jól működő krémnek bizonyult. Ahhoz képest, hogy egy drogériás saját márkás cucc, nem árt, viszont használ. Nagyon elégedett vagyok vele, nekem nem zsírosodik tőle a bőröm, pedig reggel és este is ezt kenem. Szérummal, fényvédővel jól kombinálható. Nem mondom, hogy nincs jobb nála, de az árához képest a teljesítménye szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

ReiHUN

2020. április 24.

Nekem sajnos kevésbé vált be ez a kence, örültem neki, hogy találni drogériás koreai-jellegű kencét, persze nem igazán veszi fel a versenyt az ihletőivel. Az én arcomnak is nagyon jót tesz a "vaskossága", viszont nekem nem szívja be túl szépen a bőröm, kifejezetten zsíros marad, kicsit le is dörgölődik, ezért estére használom csak. Emellett nekem erőteljesen parfümös az érzete, és csak ritkán használom (nem most vettem..), mert félek, hogy túlzott irritációt okoz. Kidobni nem szerettem volna, ha már megvettem. Ha már nagyon nem tud elfogyni, jó lesz kézre-lábra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

cherry19

2020. április 24.

2020. április 24.: Ez A kedvenc krémem jelenleg. A harmadik tégellyel pusztítom éppen és ha ki mernék menni boltba vennék még 2-3-mat mielőtt kivonják (Rossmann dolgozótól hallottam, elvileg "idénytermék" sajnos). Nem tudom pontosan megfogalmazni mitől ilyen szuper nekem, de valahányszor használom olyan szép "telt" lesz tőle a bőröm, mintha teljesen kiegyensúlyozná azt, teljesen beszívódik pár perc alatt és minden amit az előző véleményben írtam szintén áll még, egyszerűen telitalálat a bőrtípusomnak.

2019. október 29.: Akármilyen kis koncentrációban is vannak benne a fő "hatóanyagok" ez egyelőre nagyon nagyon tetszik és abszolút nem bántam meg, hogy megvettem.
1 hete használom reggel-este és nagyon szereti az érzékeny, zsírosodó, erősen aknera hajlamos bőröm. Elsőre kicsit tartottam, hogy a sűrűbb állaga miatt túl nehéz lesz, de gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és napközben sem leszek tőle olajosabb, ami nagy plusz. Pont eléggé hidratál, nagyon kellemes érzetű és tapintású tőle a bőröm, könnyű rárétegezni más krémeket, illetve sminkelni is teljesen jól lehet főlé, nem kukacosodik vagy bármi egyéb kellemetlenség. Lightos cseresznyés illata van, ami gyorsan illan és egyáltalán nem agresszív, nem okozott pattanásokat sem.
Sok dm-es baleás csalódás után nem számítottam rá, hogy valaha ennyire elégedett leszek egy drogériás sajátmárkás krémmel, de *lekopogom* eddig minden szuper. Mindenképp frissítek azért ha beütne a krach :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.