Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás.

Gyors segítség két hajmosás között.Kifejezetten sötétebb hajra.Használatával felfrissül a haj.

battybrunette

2019. november 30.

Teljes mértékben egyetértek az egyik előttem hozzászólóval. Miszerint:
"Ahogy kicsit is belélegzem, úgy elkezdi kaparni-marni a torkom, hogy krákogva öklendezve rohanok ki a fürdőből"

Valóban majd meg lehet fulladni tőle. Sosem köhögtem még ennyire semmitől. Szabályosan rosszul lettem.
Ráadásul az eredménytől sem dobom el az agyam. Barna hajra való ezzel szemben fehér foltot hagy a hajamon, amit alig tudok eldörzsölni. A hajamat is elnehezíti ami utána össze is áll. Borzasztó.

Ez az 500 ft is sok érte. Inkább vettem volna egy normálisat. Mert ez egy forintot nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Teljes mértékben egyetértek az egyik előttem hozzászólóval. Miszerint:

pirospipacsocska

2019. október 3.

Mi is ezt használjuk a családban,a DM-es Balea-val felváltva.Meg vagyunk elégedve vele.Este befújom a hajam vele,egy kicsit átdörzsölöm száraz törölközővel,átfésülöm,és máris felfrissítette a zsíros hajamat.Ár-érték arányban jó szerintem.És én is örülök neki,hogy nem kókuszos,és egyéb idétlen illata van! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Debreczeni

2019. augusztus 5.

Katasztrófa....
Ahogy kicsit is belélegzem, úgy elkezdi kaparni-marni a torkom, hogy krákogva öklendezve rohanok ki a fürdőből (nyitott ablaknál).
Nem tudom mi van benne, de botrányos.
Egyébként a hajam nyilván kevésbé tűnik zsírosnak a használata után, de kicsit mintha egy poros hajlakkot fújnék rá, egybeáll és rossz a tapintása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Katasztrófa....
Nem tudom mi van benne, de botrányos.

csedoiza

2019. július 17.

Mindig a hajmosás utáni 3. napon használom, ha nem jutott időm előző nap hajat mosni és reggel rohanni kell. Segít a megjelenésen, nem tűnik annyira zsírosnak a hajam, viszont a tapintása nyílván nem kellemes. Alig várom, hogy hazaérjek és lemossam. Abban segít, hogy a zsírosságot leplezzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Egy ideig próbáltam ezzel csalni, hogy minél kevesebbszer kelljen hajat mosni. De inkább csak rontott a helyzeten.
Szerintem látszik is kicsit, hiába dörzsöltem ki a hajamból. Sosem az egész hajamon használtam, inkább csak a frufrumon. Sőt én általában picit be is vizeztem és megszárítottam újra.

Természetesen egy napot lehetett vele csalni, de hosszú távú használta miatt nekem nagyon elkezdett viszketni a fejbőröm és szerintem a hajhullásom is ettől kezdett megindulni jobban.

Tényleg azt mondanám, hogy extrém ritka esetben nyúlj ehhez a megoldáshoz. Más száraz sampont nem nagyon próbáltam, így lehet, hogy egy drágább verzió nem bántja a hajat ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

vkata96

2019. április 8.

Nekem nagyon összetapasztja a hajam :( Kb rosszabb utána mint előtte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Nekem nagyon összetapasztja a hajam :( Kb rosszabb utána mint előtte...

Lill123

2019. március 22.

A barna hajra valót szoktam venni. Ár érték arányban szerintem jó. Csodát nem kell várni de SOS helyzetben jó.Nekem nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ezzel nyerek plussz egy napot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Mosizso

2019. március 11.

Igazán nem használtam ezen kívül másik spray-jellegű száraz sampont. Mármint a sima, ami kb. hintőpor volt a fejem, ahhoz képest ez egy álom. De őszintén szólva, nem kelt túl tartós hatást. A hajmosás előtti napon szeretem bevetni, hogy még se kérjen senki a fejemről zsírt, a kenyeréhez...de nap végén ugyanúgy borzasztó... és futok hajat mosni. Azt mondom, pár óráért (4-5) megéri használni, segít valamicskét. De nem ajánlom egy egész napra, nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

nellory816

2018. december 13.

egyszerűen szar. nem jó semmire, de cserébe nagyon durván látszik a hajon a fehér! por....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

mspiggy

2018. november 18.

A nem barna hajravalót jobban szeretem, ez elnehezíti a hajamat, bár igaz, hogy nem kell aggódni a fehér foltok miatt. Elhasználható, de van jobb opció a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Vitaminok: Panthenol