Isana

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szárazsampon kifejezetten világos hajra kifejlesztve. Ideális megoldás két hajmosás között.

lauraszolloskei

2020. március 25.

Most éppen ez a kedvenc száraz samponom. Sokfélét próbáltam már, mint pl. Pantene, Batiste, Balea, Schwarzkopf got2be stb., de eddig ez vált be a legjobban. Nekem mondjuk szinte mindig kifehéredik, hiába rázom folyamatosan használat közben. Viszont, ha várok 1-2 percet és nem azonnal esek neki dörzsölni a fehér foltokat, akkor nyom nélkül eltűnik. Több nappal is ki lehet tolni vele a hajmosást, viszont a fehérség miatt 4 csillagot adok csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Cicuka22

2020. február 22.

Szerintem ez az eddigi legjobb amit használtam. Isanaból is próbáltam a többi fajtát de ez vált be leginkább. Nem fullasztó az illata és nem látszik meg a hajamon, pedig jelenleg sötétszőke. Könnyen lehet fújni és kifésülni. A lila társa nagyon fullasztó és fehéren teríti be a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Desire

2019. november 26.

szőke hajra a legjobb szárazsampon, .kiválóan teljesit, napokkal kitolható a hajmosás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

kugloaf

2019. október 8.

Sok szárazsampont próbáltam,eddig ez vált be a legjobban! Már szerintem 5x vettem újra...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

laracroft

2019. október 6.

Érdekes, nekem viszont sokkal jobban bejött, mint az eddig próbált összes márka (igen, Batiste-okat is próbáltam).
Az illata nem zavar, a használata egyszerű, bár a "világos hajra való" jellemzést valószínűleg azért kapta, mert rettenetesen erős világos (fehér?) porral vonja be a hajat, ami nekem nem az igazi, ha azt nézzük, hogy a balayage szőke melírral átszőtt hajam töve inkább szőkésbarna, de szépen eloszlatva, kifésülve már ez sem látszik.
Amíg a többi márka általam próbált ezer féle szárazsamponja mindössze ideig-óráig tüntette el a zsíros hajtöveket, addig ez rekord ideje, egy használattal már egy napja tartja "szárazon" a hajam, és ahogy nézem, nem kell újra fújni...5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

szonia

2019. augusztus 19.

Egyet kell értenem az előttem szólóval. Olcsó, cserébe nem csinál szinte semmit. Annyi előnye van, hogy nem fulladok meg tőle, mint a lila társától. Részemről a Batiste szárazsamponjait még senki nem verte le, inkább fizetek érte többet, de legalább egy tök jó terméket kapok cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Lexiii

2019. május 14.

Hát elhasználtam, de nem szerettem. Az illata sem jött be és rengeteget kellett fújnom, hogy csináljon valamit, pedig sosem várom meg, hogy vállalhatatlan legyen a hajam állapota, tehát nem 1 hetes hajjal kellett megbirkóznia, hanem maximum 3 napossal. Legalább hamar elfogyott. És semmi különbséget nem vettem észre az Balea-s ugyanilyen termék és e-között, szóval arról is ugyanez a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

pinkcat

2019. április 7.

Nagyon jó ár/érték arányban. Olcsón, nagy kiszerelést kapunk, sokáig elég és hatékony.
Az illatát is szeretem, bár kicsit erős. Szerencsére könnyű eldolgozni, két hajmosás között időhiányban tényleg életmentő, +2 napot simán kibír.
Viszont azt is észrevettem, hogy szemmel láthatóan szárítja a fejbőröm, kicsit húzódik, viszket tőle. Sajnos lehet benne valami, ami az én bőröm irritálja. Ettől eltekintve másoknak nyugodtan ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

hgabi

2019. április 7.

Simán kibír vele a hajam +2 napot, a hétvégéim megmentője ez a termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Simán kibír vele a hajam +2 napot, a hétvégéim megmentője ez a termék:)

idonthaveaname

2019. január 7.

A legjobb szárazsampon, amivel valaha találkoztam, pedig a vékony szálú, kevés hajamra elég sokat kipróbáltam már. A szőke hajra való változat tökéletes. Ráfújom a hajamra, várok 1-2percet és megfésülöm. Nem marad poros hatás es nap végére sem válik nehézzé és ragacsossá. Ezért az árért meg egyenesen kihagyhatatlan. Mindenkinek ajánlom. Grátisz, hogy nem roncsolja a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride