Isana

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szárazsampon kifejezetten világos hajra kifejlesztve. Ideális megoldás két hajmosás között.

dettusbettus

2021. június 27.

A hajtógázas termékeket igyekszem kerülni, de ez kivétel, mert a legjobb szárazsampon, amit valaha használtam.
De megvallom őszintén, több havi használat után jöttem rá, hogyan kell megfelelően használni. Na, azóta minden tökéletes. (Egyébként úgy, hogy a fejedet előre hajtod, a hajad előre lóg, és így fújod rá a szárazsampont, majd szokásos módon elfésülöd. Ezzel a módszerrel nincsenek fehér foltok. Ha mégis maradna folt, akkor kézzel bele kell túrni a hajba, és azzal fésülgetni a hajat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Edina9

2021. június 10.

Újravevős, szeretem használni amikor nincs időm hajat mosni. Teljesen jól felszívja a zsírosságot a hajból. Könnyű használni és ami a legfontosabb: nem fulladok tőle közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Szethy00

2021. május 21.

Legszuperebb szárazsampon, amit valaha próbáltam. Illata és hatása is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Legszuperebb szárazsampon, amit valaha próbáltam. Illata és hatása is 5*

GabriellaBodnar

2020. október 28.

Szerintem a legjobb a száraz sampon, ami ár-érték arányban is elfogadható. Szőke hajamra tökéletes, nem kell sokat használni, hatása tartós, tényleg olyan lesz a hajam, mintha újra kimostam volna. Az illata is kellemes, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

molnarvio

2020. október 2.

Amikor a Rossmannban járok, automatikusan veszek egyet, mindenhol van belőle, otthon, a munkahelyemen.. :D ennél jobb szárazsampont még nem használtam, nem lesz ragacsos, alkoholos a hajam akkor sem, ha véletlenül kicsit többet fújok. Az illatát is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Provence

2020. szeptember 19.

Nem csinált semmit a hajammal, pedig csak 3 napos hajon használtam, cserébe viszont hamar elfogyott...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

beucika

2020. július 28.

A legjobb szárazsampon!
Semmi nyomot nem hagy.
Kitolható a hajmosás vele plusz 2 napot!
Illatát is szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

A legjobb szárazsampon!
Semmi nyomot nem hagy.
Kitolható a hajmosás vele plusz 2 napot!
Illatát is szeretem

Szandi2001

2020. június 12.

Valami csoda, használtam drágábbat, másik Isana terméket és egyik sem vált be annyira, mint ez. Nagyon szépen ki lehet vele tolni a hajmosást, nekem az illatával nincs problémám, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

elynor91

2020. június 12.

Legjobb szárazsampon ever ( pedig Batiste-t is használtam). Ahogy Babsszi is írta, ettől tényleg olyan a hajam, mintha frissen lenne mosva és nem csak egy napig tart a hatása. Remélem soha nem vonják ki♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Babsszi

2020. június 6.

Húúúúúúha, a legjobb szárazsampon amit eddig használtam, köröket ver rá a jóval drágább, híresebb, nevesebb társaira. Bár az illata elsőnek erős, a nagyja hamar elillan hálistennek. Egyszerűen ár-érték arányban SZUPER de ha 3 ezer forintba kerülne se cserélném le. Teszi a dolgát, szép finish-t ad, tényleg mintha megmosnám a hajam olyan, és bár ezzel nem szeretnék dicsekedni de előfordult már párszor hogy plusz 3-4 napot is simán ki tudtam vele húzni hajmosás nélkül. Ráadásul rajtam iszonyat tartós, egyik reggel befújom és még másnap(!) este is jól néz ki a frufrum/hajam. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen létezik :D Kissé tartottam tőle, hogy sárga színe lesz, de szerencsére ilyenről szó sincs inkább csak egy kis hamvas hatást kelt ami nekem nagyon tetszik magamon. Számomra ez tökéletes száraz sampont, 10x biztos újra vettem már, elképzelni se tudom nélkül az életemet, szerintem sírni fogok ha egyszer bevonják :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride