Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéden tisztító maszk zsályával, nyírfakivonattal és izlandi mohával. Kiegyensúlyozó és mattító hatású. Vegán, mikroműanyag-mentes termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cattitude

2021. szeptember 28.

jó kis maszk, kíváncsiságból vettem le a polcról, mivel nem tudok németül, hirtelen azt hittem, kenderes, de nem :') a maszk anyaga meglehetősen vastag, de nem kényelmetlen, szérummal elég jól át van itatva. meglehetősen ramaty állapotban volt a bőröm, amikor használtam, fél órát volt fenn és nekem elég szépen kiegyenlítette és lemattította a bőröm. pirosságokkal, kezdődő pattanásokkal semmit sem kezdett, de nem is nagyon ígér ilyesmit. nem csodaszer, de nem is rossz, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin