Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Csillogó ajakápoló E-vitaminnal és kókuszolajjal, alacsony fényvédelemmel.

Ennie86

2018. augusztus 22.

Totális ajakír addikcióm újabb darabja. Így nyáron szeretek a limitált dolgokra vadászni. :) Nagyon kellemes, gyümölcsös illata van. Enyhe csillogást kölcsönöz az ajkaimnak. Nyárra pont elég a hidratálása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

MrkAnita

2018. július 7.

Egyik gyenge pontom az ajakápolók, nem tudok nekik ellenállni. Azt saját káromon kitapasztaltam, hogy a Balea ezen a fronton sajnos meglehetősen alacsony színvonalat hoz, pedig egyéb termékekben nagyon szeretem a márkát.
Meglepő módon az ugyanebben az árkategóriában mozgó Isana sokkal professzionálisabb.
Ezt a kiadást véletlenül vettem meg. (Hja, így jár aki csak néz, de nem lát...) A csomagolás miatt kókuszos illatra számítottam, hát nagyon nem az. :-D Kellemes, gyümölcsös-cukorkás (ok, műanyag, de 40 centért ne várjunk nagy csodákat). Egészen jól hidratál, nekem nem tűnik ragacsosnak, éppen ellenkezőleg - elég hamar beszívódik. Felrakás után valóban van egy enyhe csillogó hatása, de szinte észrevehetetlen és gyorsan el is tűnik. Hidratáló hatása erős közepes, táplálás gyenge, akinek cserepesedésre hajlamosak az ajkai szüksége lesz mellé legalább éjszakára egy repair termékre is. (Megjegyzem, a márka fehér színű INTENSIV stiftje tökéletes, simán kenterbe veri az 5x annyiba kerülő ajakápolókat is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

tamara428

2018. június 25.

Épp ma vettem meg. Amint megláttam, tudtam, hogy kelleni fog, mert most nagyon odavagyok ezekért a nyárias-trópusi illatokért. Kellemes gyümölcsös illata van és egészen puhák lettek az ajkaim. Annyi hibája van, hogy eléggé ragacsosak-olajosak maradtak az ajkaim. (Ez majd melegben lehet, hogy zavarni fog.) Mindenesetre jó nyári ajakápolónak tűnik, nem bántam meg a vásárlást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate