Isana

Ár:   299 ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2012. május 6.

Ár:   299 ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

gittus0924

2018. november 6.

Ebből is utazó kiszerelést használtam el. Az illata nagyon tetszett és az állaga is jó. Szerintem simán megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

brbara

2017. november 22.

Szeretem az illatát is és az állagát is, az isana tusfürdőkket felváltva veszem, próbálgatom őket szépen sorban, ez egy erős középmezőnyös fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bluesky87

2017. június 15.

Szuper illata van, és tartósabb is a többi ISANA tusfürdőnél. Nem lett a nagy kedvencem, hiszen nem hidratálja tökéletesen a bőrömet, viszont nem is szárítja, így időnként újravevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Herbst8101

2016. november 14.

Nagyon szeretem az illatát és valahogy más Isana tusfürdőkkel ellentétben sokáig érezhető még a bőrömön zuhanyozás után. Ár-érték arányban megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.

petralotti

2016. október 22.

Átlagos isana tusi. Az illata nem győzött meg annyira. Próbának jó volt ennyi.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Átlagos isana tusi. Az illata nem győzött meg annyira. Próbának jó volt ennyi.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
BrittaCooper

2016. augusztus 29.

Ennyi pénzért a legjobb tusfürdő. Kellemes illata van, nem szárítja a bőrömet, és én még zuhanyzás után is jó sokáig érzem a bőrömön. Megnyugtat az illata, már többször is újravettem. A legjobb Isana tuscsi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

nettike

2016. július 14.

Pár éve használtam utoljára de múltkor meglátam a Rossamannban és megörültem neki! Az illata nem változott nagyon fini. A bőrt nem száírtja , és nagyon olcsó, igaz kicsit több kell belőle mint a többi tusfürdőböl

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

dorcus89

2016. március 24.

Nekem cukorka illata van, de nem zavaróan tömény, kellemes. Az illata olyan gyorsan röppen el, amilyen gyorsan a kosárba repült az ára láttán. Olcsó és jó tusfürdő, én kb. 150.- vettem glamour kuponnal még ősszel, de most vettem elő. Nem szeretek ugyanolyan tusfürdőt használni többször is, szóval újra nem venném meg, de nem is csalódás. Ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Zsokaa

2016. január 12.

Átlagos tusfürdő. Elmegy az illata. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Átlagos tusfürdő. Elmegy az illata. Nem szárítja a bőrt.

Lillia

2015. szeptember 18.

Illatra nem rossz, de hát olcsó húsnak híg a leve. Illata a tusolás végeztével elillan, folyós, nem annyira kellemes. 199.-ért egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.