Isana

Ár:   295 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyLady, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Intenzív illatélmény. Ez a tusfürdő virágos-gyümölcsös rózsa- és cseresznyeillattal optimális ápolást nyújt a bőrnek. Ápoló komplexet tartalmazó formulájának köszönhetően segít fenntartani a bőr természetes nedvességháztartását és védi a bőrt a kiszáradástól. A puha és kellemes bőrérzetért.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH.

gittus0924

2018. december 5.

Pozitív csalódás volt ez a tusi. Mikor otthon megszagoltam, először túl töménynek, túl édesnek tűnt. Aztán mikor elkezdtem használni, a flakonból kinyomva nagyon kellemes illata lett, nem túl tömény és nem is túl édes. Jó választás volt anyum részéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Viki9727

2018. november 3.

Imádom az illatát! Gyermekkorom kedvenc cukorkájára hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Imádom az illatát! Gyermekkorom kedvenc cukorkájára hasonlít.

zorica85

2018. november 2.

Pff, ezt jól benéztem, megtetszett a flakon. Megszagoltam, isteni édes cseresznyeillat, jött velem haza. Már későn konstatáltam, hogy nem krémtusfürdő, ok ezt még elnézem neki. De azt, hogy használva totál rózsaillatú lesz azt nem. Szerintem megpróbálom elajándékozni, mert nagyon nem tetszik így az illata. :( Újravenni nem fogom, funkcióját ellátja, ezt azért értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Helene

2018. november 1.

Szokásos Isana minőség. Értem úgy hogy nem szárította, nem irritálta a bőrömet. Az illata nekem elég erősnek tűnik, de nem jött be ez a tusfürdő. A benne lévő rózsa illata túl erősnek érzem. Jobban örültem volna, ha inkább a cseresznye illata érvényesül jobban. Emiatt újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Hkanna

2018. október 19.

Finom illata van, nem szárít, szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 19.

Finom illata van, nem szárít, szívesen használom.

crazy724

2018. szeptember 13.

Ár-érték arányban továbbra is a rossmann sajátmárkás tusfürdői a kedvenceim. Nekem egyből a cseresznyés rágó jutott eszembe az illatáról, a flakonban és kinyomva is elég tömény, viszont a bőrön eldolgozva púderes rózsára vált ez az illat. A rózsa nem kifejezetten a kedvencem, szóval az illat miatt számomra nem újravevős, de jól teljesít, nem irritál, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Klajdi

2018. szeptember 12.

Az illata egyszerűen csodás, a rózsát és a cseresznyét is lehet érezni benne. de nem túl édes, hanem pont jó arányban. Jól habzik, nem szárít, és nagyon olcsó. Őszintén szólva ha kétszer ennyibe kerülne, akkor is bőven megérné az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-7