Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Ez a szív alakú pezsgőfürdő érett bogyós gyümölcsök elbűvölő édes illatával kényezteti testét és lelkét. A természetes tengeri sót és jojoba olajat tartalmazó formulának köszönhetően hosszantartó pezsgéssel nyújt lazító és kellemes fürdési élményt.

brigitta001

2019. június 19.

Nagyon tetszik! Anyósomtól kaptam ajándékba de simán megvenném. Az egész kád vizet valódi hupikékre festi. Olyan, mintha rajzfilmben lennék. Így utólag talán a fele is elég lett volna. A víz selymes és picit olajos lesz, kellemesen frissítő. Illatát viszont egyáltalán nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

viewxy

2019. március 14.

Nem nagy szám, de jó. Nagyon sokáig pezseg a kádban egy egész fürdőbomba, de tényleg csak olvadás szerűen. Élénk világos kékre festi a vizet, szép színe lesz, de szerencsére a kádat és a bőröm se fogta meg. Van egy pici hab réteg is tőle a tetején. Az illata nekem tetszett, egyéni ízlés kérdése, de jól érezni a boltban a csomagoláson keresztül is, szóval nem zsákbamacska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Tvylvis

2019. február 15.

Sajnos nem pezseg annyira jól, mint a Dresdner Essenz pezsgőtablettái, inkább csak elolvad a vízben. Eléggé művi, gyümölcslészerű illata van, összességében nem rossz. A vízben viszont szinte alig érezni. Nem irritál, nem szárít, de mint szinte minden kádfürdő esetén, jól esik utána egy testápoló. Elhasználtam, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.