Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klaudianna, Módosítva: 2022. június 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az isana vitamin golyós ajakápoló értékes E+F vitaminnal, valaminz kókusz- és mangómag olajból származó növényi lipidekkel intenzíven ápolja az ajkakat. A finom vonalakat és a szárazság okozta ráncokat regenerálja és mérsékli. Az azonnali ragyogó eredményért és varázslatos mosolyért. A fém golyós applikátornak köszönhetően hűsítő hatású. Bőrrel való összeférhetősége dermatológiailag igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Babsszi

2024. március 9.

Eléggé folyik, illatmentes, csodaszép fénye van de kb negyed óra alatt be is szívódik. A kis fém golyó ugyan kellemes érzés az ajkakon de a hidratáló képessége elég gyenge, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 9.

SzCsLola

2023. február 2.

Nagyon szeretem az ajakolajakat, így ehhez is nagy reményeket fűztem, de sajnos csalódnom kellett. Az állaga nem jó, vagy alig jön belőle, vagy nagyon folyik. Hatása abban a pillanatban ahogy felkenem van, de fél óra elteltével már nem, hogy nem hidratál, de elkezd szárítani, feszül a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

Ani66K

Korcsoport: >54
2023. január 19.

Nagyon szeretem az Isana a termékeket, jó az ár érték arányuk. Ez a kis golyós ajakápoló pedig Fantasztikusan ápolja a bőrt. Illatmentes, ami ajakápoló esetén számomra nagy előnyt jelent, mert nagyon szeretem a natúr termékeket, és a hatása is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 19.

Csipetke

2022. november 29.

Így a hüvösidőre való tekintettel vettem elő. Kellemes a kialakítása, ez a fémes kisgolyó igazán jó érzés a kiszáradt számnak mert hűsíti. Nagyon jó ez az olajos állag is és szépen ápolja az ajkaimat. Tetszik, hogy nincs illata csak simán egy egyszerű olaj ami szépen ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 29.

lajoslilla253

2022. október 27.

Egyelőre tetszik, egyáltalán nem ragad, szép a fénye, picit folyós, de számomra ez nem zavaró, hamar beszívja a szám az anyagot. Viszont ez a golyós megoldás.... néha ömlik belőle, néha beragad, lehet csak én vettem rosszat, de e miatt az egy csillag levonás, ár érték arányban klassz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 27.

izabella73

2022. október 23.

Nem használtam még ajak olajat igy össze hasonlítani nem tudom más ilyen termékkel, de számomra hasonló mint egy átlátszó szajfeny. Vagyis jobb, mert nem ragad, fényt ad és közben hidratál. Szívesen hasznalom önmagában is, vagy ajakapolo fölé a hidegebb szeles időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 23.

Toncsi09

2022. október 23.

Imádom! Szeretem az állagát és nekem nagyon jól hidratál a hidegebb napokon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 23.

Imádom! Szeretem az állagát és nekem nagyon jól hidratál a hidegebb napokon is.

klaudianna

2022. június 9.

sajnos csak otthon vettem észre, hogy parfüm is van benne, amire úgy néz ki allergiás vagyok. Pont, mint a cseresznyés Carmextől, ettől is kihólyagosodott az egész szám sajnos. Állagra sem volt kedvenc, nagyon folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)