Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A pirított mandula és a méz illata különleges élménnyé varázsolja a tusolást. Bőrgyógyászatilag igazolt, pH bőrbarát, parabének nélkül.

mysticnails

2016. október 30.

Igazi télies illat, nagyon szerettem, nem kell tőle sokat várni, egy szezonban ellocsolja az ember, nem volt tartós az illata sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Blame

2012. május 13.

Már a múltkorában észrevettem a Rossmannban és nagyon tetszett az illata. Viszont már csak egy darab volt belőle. Gondoltam rá, hogy megveszem viszont úgy voltam vele hogy hát ezt inkább télen kellene használni. Úgyhogy mégis inkább hagytam a dolgot. Viszont tegnap megint voltam a Rossmannban és még meg volt az az egy darab, úgyhogy mégiscsak megvettem. Tél ide vagy oda.XD
Nem csalódtam benne, nagyon finom az illata fürdés közben is és finom selymes az állaga. Nekem nagyon tetszik.^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Roni27

2012. január 16.

A boltban nagyon csábító volt az illata, de használat közben már műnek érződik. Az állaga jó tömör, olyasmi, mint a Baba tusfürdőké, de nem igazán habzik. Az illat eltűnik sajnos a tusolás végeztével, szóval abszolút nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

szalaijudit92

2012. január 12.

Nekem tetszik,nagyon jó illata van,olcsó,bár tényleg nem a legjobb minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Nekem tetszik,nagyon jó illata van,olcsó,bár tényleg nem a legjobb minőség.

melindadd

2012. január 11.

Nagyon jó illata van,de nekem az isana tusfürdők nem jöttek be. Valahogy nem úgy tisztítanak meg már áttértem a natúrkozmetikumokra,úgyhogy a Rossmannból inkább az alterrát veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

málnamánia

2012. január 5.

Isteni illata van,egy élmény vele fürdeni. Nagyon tetszik,hogy a tusfürdő színe harmonizál a csomagoláséval. Hablabdával használom,szépen le tudom mosni magamról,nem marad csúszós réteg a bőrömön(pedig nekem elég gyakran marad,és olyan érzésem van,mintha nem mostam volna le rendesen,ezért ritkán használok tusfürdőt). Fürdés után mindig érzem az illatát magamon. Szupi! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Forrás: ITT