Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

2014-es téli limitált kiadás

A természetes ápoló lipdet tartalmazó összetételének köszönhetően mindennapos gyengéd tisztítást és ápolást biztosít kezének. A téli illatkompozíció és a vanília kivonat kényezteti érzékeit. Bőrsemleges pH.

Bunny17

2015. november 14.

Nem szárít, az illata sem tolakodó. A cuki külső miatt vettem meg elsősorban, újratölteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Kiscsillag5

2015. július 12.

Édes volt a csomagolás. :) Mikor kijött, vettem is gyorsan többet belőle. Olcsó és nagyon jó illatú. Tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

prettywishing

2015. június 22.

egész télen csak ilyet vettünk:) basic szappan: semmi illata, habzik meg tisztít ahogy kell, pumpával sincs semmi baj. plusz benne hogy ez a pingvinkés kiszerelés nagyon kawaii:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 22.

Ladybrown

2014. december 29.

Hú... hát akkor már nem is érzem magam olyan egyedül, Ti is a külső miatt vettétek meg inkább! :) Akkor kezdjük ezzel: strapabíró a palack, a pumpája oké, a fólia rajta bombabiztos, nem pöndörödött le a víztől.
Nekem az illatával semmi gondom, nem is nagyon érezni a kézmosás után. Szárítani nem szárít, télen amúgy is szükséges egy kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

vador

2014. december 11.

Uncsika tisztaságillat, de, de... pingvines flakonja van! (Belőlem élnek a marketingesek.) Rendesen le is van fosztva, a legtöbb Rossmannban csak a helye tátong a polcon. Amúgy nem szárít, tisztít, habzik, ár-érték aránya több, mint jó, etc., de lássuk be, ezt nem a belbecsért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Berniii

2014. december 7.

Valóban nincs kimondottan vanília illata, de mégis nagyon kellemes. A csomagolása miatt nem hagyhattam ott és december elsejét követően én már karácsonyi lázban égek, ami nálam egyet jelent azzal, hogy igyekszem a fürdőszobát is karácsonyi köntösbe varázsolni, hogy még inkább meghittebb legyen a közeg, így számomra elengedhetetlen, hogy karácsonyi, limitált kiadású termékeket szerezzek be (tusfürdő, folyékony szappan, habfürdő, testápoló, kézkrém stb.) :).
Viszont vanília illat ide vagy oda, jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Viszont vanília illat ide vagy oda, jár az 5 csillag. :)

Linda0222

2014. december 3.

Szerintem semmi köze a vaniliához. Átlagos szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Szerintem semmi köze a vaniliához. Átlagos szappan.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate