Isana

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcvíz zsíros és tisztátalan bőrre.

• Antibakretiális hatású, cinket és szalicinsavat tartalmazó formulával. Zsíros fény ellen. Láthatóan finomabb és tisztább bőr.
  • Bőrödet hatékonyan és pórusmélységig megtisztítja a felesleges faggyútól, piszoktól és tisztátalanságoktól.
  • Összetételének köszönhetően gátolja a tisztántalanságok megjelenését, cinktartalmnak köszönhetően segít a pattanásokat okozó baktériumok elleni küzdelemben.
  • A bőr finomabb és mattabb kinézetű lesz.

Hatása dermatológiailag igazolt.

Adwoa

2020. január 31.

Nekem az újabb verziója van meg (a felirat ugynez, de a design más) ami már elvileg mikroműanyag-mentes.

Nekem segített az arcomon és a nyakamon, láthatóan kevesebb a mitesszer és a pattanás! Az illata üde és friss, nem szárítja a bőrömet és nem ragad az arcom használat után. Azt hiszem, rendszeres lakója lesz a fürdőszobai polcnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

szyrup

2018. december 4.

Ezt emeltem le a polcról, de kár volt. Szed le pár dolgot, de szárít és furán habzik is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

ClassyAndFabulous

2017. január 12.

Szeretem az Isana termékeit, de ez nem a kedvencem. Csodát nem igazán tesz és nekem habzik is, ami más tonikkal még nem fordult elő. Egyébként kellemes, tiszta illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

v92

2017. január 5.

Mióta használom, legalább a felére csökkent a pattanásaim száma. Nem szárítja a bőrömet sem. Határozottan megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Candy21

2016. december 1.

Nekem tetszik szépen leszedi a maradék szennyeződést össze húzza a pórusokat. Nem szárít jól hűsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

lasvegas7

2016. november 20.

Ennie86-tal értek egyet. Az én arcbőrömmel sem tett különösebben semmit. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Greti1717

2016. október 30.

reggel és este használom,tisztának érzem tőle a bőrőm és nem szárít:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

reggel és este használom,tisztának érzem tőle a bőrőm és nem szárít:)

Ennie86

2016. július 27.

Rendszeresen használgatom de olyan se nem jó, se nem rossz.
Az én arcomat nem mattítja, de szerencsére pattanásos se vagyok. Egynek jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Rendszeresen használgatom de olyan se nem jó, se nem rossz.

Mannaa

2016. május 22.

Egy hete használom reggel és este, eddig egész jó szuperál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Egy hete használom reggel és este, eddig egész jó szuperál. :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol