Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Alumínium és alkohol nélkül.Gyümölcsös-friss illattal.

palmiii

2019. május 4.

Izzadásra egyátalán nem jó. Az illata is zavaró egy idő után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Izzadásra egyátalán nem jó. Az illata is zavaró egy idő után.

tyukanyo

2019. január 6.

Nem lett a kedvencem. Izzadásgátló hatása nem a legjobb, és fura szaga lesz pár óra múlva rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

rosa.love

2018. december 1.

Soha tobbe ilyen dezodor! Az izzadsagszagot csak felerositette, es a flakon kozepe fele lett kb 5 db (!!) hatalmas gyulladt pukli a honaljamon. Soha maskor nem tapasztaltam ezt. Borzaszto. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

nagyerika28

2018. május 11.

Meglepően jól teljesít ebbe a pokol melegbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Meglepően jól teljesít ebbe a pokol melegbe.

brbara

2017. november 22.

Nagyon szeretem az illatát, de valóban fullasztó tud lenni. Én ennél is, mint egy két másik isana fújósnál, ragacsos érzést tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

LiliMinda

2017. június 14.

Kis mennyisegben jo de nagyban fullaszto
Tartos az illata
Az izzadasgatlo hatasarol nem nyilatkozok mert nekem a spray-deo mindig keves szoval a Secret izzadasgatlojaval hasznalom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Kis mennyisegben jo de nagyban fullaszto
Tartos az illata