Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Gyengéden védi és ápolja az ajkakat. Azonnal színes csillogást kölcsönöz és gyümölcsös illattal kényeztet. Véd a kiszáradástól.

wildrose

2018. június 4.

Enyhén rózsaszínű, kellemes illatú, jó állagú ajakápoló, nem hagy zsíros réteget, kellemes viselni és szépen ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Csipetke

2017. november 25.

Engem a cuki csomagolása levett a lábamról. Szinte remegő kezekkel tettem be a kosaramba. :) Főleg, hogy az utolsó darabot vettem el. Színes rózsaszín nekem az már bejön. Nem is ajakápolónak vettem mert ápolásról nem tudok beszélni. De szép enyhe csillogó színt ad a számnak, akár rúzs helyett is tudom használni. Feldobja a szürke téli napjaimat, olyan kis vidám. És az ára is elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

bi22

2016. november 27.

Alig hidratál, bár a színe szép, nem kenhető jól, soha többé ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Alig hidratál, bár a színe szép, nem kenhető jól, soha többé ilyet.

Hatsumomo

2016. július 2.

Az illata nagyon kellemes. Egy pici színt ad felkenéskor. A csomagolása aranyos. Nagyon cserepes ajkakra nem egy jó megoldás, De a kicserepesedést meg lehet előzni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract