Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyű,krémes testápoló smoothie diszkrét csillogással és rebarbara illattal.Értékes shea vajjal és E-vitaminnal hidratálja a bőrt.

MrsWolf

2017. november 15.

Imádtam az illatát. Nem hidratál, mint a legtöbb ilyen állagú krém, de akciósan vettem 400 ft-ért, és megérte. Hamar elfogyott, igazi nyári illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

PinkMcFreeze

2017. október 10.

Nagyon finom illata van, habár picit erősnek tűnik első blikkre, de ez később enyhül (:
Simává és puhává varázsolja a bőrt, de nem hidratál elég jól szerintem, de nekem nyárra ilyen könnyed krémnek tökéletes volt (:
Ha akciós akkor biztos veszek még belőle, de teljes áron picit borsosnak éreztem. Az enyhe csillogás engem nem zavart, mert szeretem az ilyesmit (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Vattacukor1990

2016. október 24.

Közepes hidratáló hatású testápoló, nyárra tökéletes volt, viszont ahogy jön a hidegebb idő, amikor szárazabb a bőröm és intenzívebb hidratálást igényel, már kevésnek érzem.
Enyhén zöld krémről van szó, amely nagyon hamar beszívódik, benne nagyon apró, ezüstös csillámok találhatóak. Utóbbi tulajdonsága megosztó lehet. Engem személy szerint nem zavar, hogy csillogást kölcsönöz a bőrömnek, de anélkül is meglennék.
A kellemes, nyárias rebarbaraillat használatkor igen intenzíven érezhető, később enyhül, ám tartósan megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol