Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órán át tartó frissesség. Bőrgyógyászok által igazolt.

Zsokaa

2016. augusztus 17.

Először nem tetszett az illata, aztán addig fújkáltam, hogy megkedveltem. Egyébként átlagos dezodor. De ennyi pénzért tök jó. Jobb az Adidas, B.U., Fa, stb., vagyis drágább társainál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

petraholi

2016. április 15.

Húgomnak nem vállt be,ezért én is kipróbáltam hátha...bár már sok csalódás ért az Isana dezodorjaitól,gondoltam ezzel se leszek másképp.Igazam is lett. Alapból nem vagyok egy nagy izzadós hálistennek,de ettől komolyan borzasztó szaga lesz embernek :D szobaillatósítónak megfelel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

tittus

2016. március 4.

Már régóta alu-mentes deókat használok, nekem ez is bevált, használtam már a rózsaszínt is. Kellemes illatuk van, télre nekem elég, nyáron újrafújkálós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag