Isana

Ár:   €0.69   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   €0.69
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

24 órás hidratálás,száraz bőrre.

Loona

2017. január 4.

Nagyon szívesen használom ezt a kézkrémet, pedig mindenféle remény vagy elvárás nélkül, egyszerűen azért dobtam a kosárba ősszel, mert olcsó volt (meg még azon túl akciós is) és cuki a csomagolása. Nem sűrű krém (de azért nem is vizes állagú), extra száraz bőrt biztosan nem hidratálna eléggé, még úgy általában száraz bőrre sem vagyok benne biztos, hogy elég lenne (bár lehet, hogy nagyobb mennyiséget használva igen - én így még nem próbáltam), de kis húzódásra és normál állapot fenntartására tökéletes. Kis mennyiség (nekem valahol lencse és borsó között) is elég belőle, hamar beszívódik, nemhogy ragacsos nem marad, de olyan finom, selymes utóérzetet hagy, hogy konkrétan van, hogy azon kapom magam, hogy simogatom a saját kezeimet, mintha még egyszer bekenném éppen XD
Az illata friss, nyári egzotikus gyümölcsös (ananászt érzek ki talán belőle), ami nem tudom, mitől romantikus, a csomagoláshoz sem igazán passzol, de a lényeg, hogy szerintem finom :) nem túl intenzív, nem arcbacsapós-parfümelnyomós, de halványan egész sokáig megmarad a kezeimen.
Pont pár napja szerettem volna betárazni belőle még egy tubussal, mielőtt eltűnik a polcokról, de sajnálattal láttam, hogy vagy már megtette, vagy itthon sosem volt kapható :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak