Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2015. július 10.

Kiszerelés:   36 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni tapasz, extra erős zsíros és tisztátalan bőrre. Antibakteriális. Szalicilsavval pattanások és mitesszerek ellen.

Nida

2020. június 20.

BORZALMAS! Még egyetlen csillagot se érdemel. Alapvetően a Clear Skin tapaszát veszem, de nem volt a boltban, szóval ezt vettem meg. Este feltettem, és ma reggel úgy ébredtem mint egy szörny... Alapból fura volt, nagyon vékony, mint egy darab műanyag amit valahonnan kivágtak csak ragadós, de gondoltam nem lehet minden egyforma. Minden pattanás amire tettem begyulladt, lett mellette még egy, legjobb esetben csak nem változott...
Dobom is ki a maradékot a kukába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Dobom is ki a maradékot a kukába...

kremmanias24

2019. december 2.

Jaaaj mit is vártam... egy külföldi patti-tapasszal szemezgettem régebben, de drágállottam így kipróbáltam ezt... kipróbáltam pici sárga, nagyobb sárga, illetve egy mélyebb pattanáson is... mindegyik csak begyulladt az éjszaka alatt. Dehát ha jobban belegondolok, csak elveszi a bőrlégzést, irritálja a bőrt az a matrica... jó hülye voltam, ti se dőljetek be :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

oszibarack

2019. június 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem nem vált be. Alapvetően nem vagyok pattanásos, néha 1-1 megjelenik, amiket a teafaolaj mindig hamar rendbehoz, de most három hetes várakozás után feladtam, és gondoltam keresek valami pluszt. Ez egy mélyen beágyazódott pattanás volt, tehát eleinte azt is vártam, hogy majd segít neki kifejlődni, hogy kinyomható legyen, de ez nem történt meg. Ahogy semmi más sem. Feltettem, levettem, és minden ugyanolyan maradt, két levéllel elhasználtam belőle, napközben is cserélgettem, és éjszakára is feltettem párszor, de nem változott semmi. Két csillagot adok neki, mert szerencsére nem volt nagy pénzkidobás, és arra egyébként jónak tartom, hogy egy védőréteget tegyek a pattanásra napközben, ha sminkeli nem akarok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nem tökéletes, de azért volt, hogy egész jól működött. Nekem sajnos ennél egy kicsit erősebb hatásfokra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg.
Meglepett, mennyire hatásos, még a nagyobb pattanásaimat is szépen lehúzta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg.
Meglepett, mennyire hatásos, még a nagyobb pattanásaimat is szépen lehúzta

zsofc

2019. március 10.

Egy korongot szoktam negyedekre felvágni, úgy sokkal több ideig elég elég. Éjszaka szépen leviszi a gyulladást, és nem mászik el a bőrön. Egy csomag kb 1,5 hónapig volt elég, viszonylag sok ragyám van, de leeárazva vettem, úgy még jobban megéri ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Doryca007

2019. február 7.

Nekem nagyon bevalt! Par ora alatt latvanyosan csokkentette a pattik meretet, az erettebb, makacsabb pattanasoknak igaz neha kellett egy ejszaka, de kivarazsolta beloluk a feher lottyot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

asztromélia

2019. január 26.

Nem hittem el, de tenyleg jo.
Nem vagyok alapbol pattanasos de neha elofordul egy egy. Lett egy ami napok alatt sem valtozott, se kinyomhato nem lett, se vissza nem huzodott. Mar reg venni akartam egy ilyen tapaszt, hat eljott az ideje. 2 ejszaka hasznaltam es a piros dudor szepen eltunt. Illetve amit elottem mar irtam is szinten igaz, hogy a megpiszkalt pattanasra is erdekes hatassal van, par oraval kesobb hogy felraktam latszott a tapasz alatt a feher trutyi, vehettem le kitisztitani.
A tapaszok atlatszoak es hibatlanul tapadnak, ha forgolodik az ember az alvas kozben sem jonnek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem hittem el, de tenyleg jo.

vfruzsina

2019. január 17.

Nagyon szeretem, ha van 1-1 csúnya gyulladt pattanás gyorsan segít rajta, főleg ha már megpiszkálta az ember. Ha még érintetlen, akkor nem annyira tud elbánni vele.
Érdekes látni, ahogy 1-2 óra altt is már megjelenik a tapasz alatt a váladék, amit kiszívott a pattanásból.. :D
Olcsó, jó, ha elfogy mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Olcsó, jó, ha elfogy mindig újra veszem.

BLili

2019. január 14.

Még a legminiatűrebb pattanással sem csinált semmit. Pedig még száraz bőrű is vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin