Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2021. január 18.

Kiszerelés:   36 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni tapasz, extra erős zsíros és tisztátalan bőrre. Antibakteriális. Szalicilsavval pattanások és mitesszerek ellen.

Saku28

2021. május 11.

Más márkát kerestem, ezt kaptam, de már nagyon régóta ki akartam próbálni a tapaszt is. Annyira nem jött be, csinál ugyan valamit de a Baleás kenhető ezerszer hatékonyabb. Kell neki a 8 óra, de akkor még kiszívja a pattanás körüli bőrfelületet is. Nem használhatatlan, de messze van a jótól. Ez a csomag már elfogy, utána váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Foxy666

2021. február 18.

A régit nagyon szerettem, de mióta megújult a csomagolás, valami a hatásán is változott rossz irányba.. korábban felragasztottam lefekvés előtt, reggel eltávolítottam és el is tűntette a pattanást, vagy a kezdetleges kis piros duzzanatot, ha durvább volt a helyzet akkor még egyszer meg kellett ismételnem, de úgy már biztosan elmulasztotta.
Ezzel az új formulával viszont sajnos nem így van.. előfordul, hogy a kisebb "problémához" is 2-3x ragasztgatnom kell, a nagyobbakkal meg sokszor már meg sem birkózik.. sajnálom, hogy a legtöbbször elcseszik a jó, bevált termékeket..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

szucsrebeka

2020. november 29.

Részben segít, lelapitja a pattanast, de nem tünteti el
A lapitas miatt 4

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Részben segít, lelapitja a pattanast, de nem tünteti el
A lapitas miatt 4

Nida

2020. június 20.

BORZALMAS! Még egyetlen csillagot se érdemel. Alapvetően a Clear Skin tapaszát veszem, de nem volt a boltban, szóval ezt vettem meg. Este feltettem, és ma reggel úgy ébredtem mint egy szörny... Alapból fura volt, nagyon vékony, mint egy darab műanyag amit valahonnan kivágtak csak ragadós, de gondoltam nem lehet minden egyforma. Minden pattanás amire tettem begyulladt, lett mellette még egy, legjobb esetben csak nem változott...
Dobom is ki a maradékot a kukába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Dobom is ki a maradékot a kukába...

kremmanias24

2019. december 2.

Jaaaj mit is vártam... egy külföldi patti-tapasszal szemezgettem régebben, de drágállottam így kipróbáltam ezt... kipróbáltam pici sárga, nagyobb sárga, illetve egy mélyebb pattanáson is... mindegyik csak begyulladt az éjszaka alatt. Dehát ha jobban belegondolok, csak elveszi a bőrlégzést, irritálja a bőrt az a matrica... jó hülye voltam, ti se dőljetek be :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

oszibarack

2019. június 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem nem vált be. Alapvetően nem vagyok pattanásos, néha 1-1 megjelenik, amiket a teafaolaj mindig hamar rendbehoz, de most három hetes várakozás után feladtam, és gondoltam keresek valami pluszt. Ez egy mélyen beágyazódott pattanás volt, tehát eleinte azt is vártam, hogy majd segít neki kifejlődni, hogy kinyomható legyen, de ez nem történt meg. Ahogy semmi más sem. Feltettem, levettem, és minden ugyanolyan maradt, két levéllel elhasználtam belőle, napközben is cserélgettem, és éjszakára is feltettem párszor, de nem változott semmi. Két csillagot adok neki, mert szerencsére nem volt nagy pénzkidobás, és arra egyébként jónak tartom, hogy egy védőréteget tegyek a pattanásra napközben, ha sminkeli nem akarok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nem tökéletes, de azért volt, hogy egész jól működött. Nekem sajnos ennél egy kicsit erősebb hatásfokra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg.
Meglepett, mennyire hatásos, még a nagyobb pattanásaimat is szépen lehúzta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg.
Meglepett, mennyire hatásos, még a nagyobb pattanásaimat is szépen lehúzta

zsofc

2019. március 10.

Egy korongot szoktam negyedekre felvágni, úgy sokkal több ideig elég elég. Éjszaka szépen leviszi a gyulladást, és nem mászik el a bőrön. Egy csomag kb 1,5 hónapig volt elég, viszonylag sok ragyám van, de leeárazva vettem, úgy még jobban megéri ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Doryca007

2019. február 7.

Nekem nagyon bevalt! Par ora alatt latvanyosan csokkentette a pattik meretet, az erettebb, makacsabb pattanasoknak igaz neha kellett egy ejszaka, de kivarazsolta beloluk a feher lottyot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.