Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: margit17, Módosítva: 2019. február 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan küzd a tisztátalanságok ellen. Hat a pattanások és mitesszerek ellen zsíros és tisztátalan bőrre. A krémes tisztítóhab eltávolítja a szennyeződéseket és megtisztítja a bőrt a felesleges bőrzsírtól. Gátolja a pattanások és mitesszerek kialakulását.

AdriF

2020. január 22.

Én is akciósan vettem, épp kellett valami arclemosó. Nagyon rossz döntés volt! Nincs valami sok tisztìtóhatása, de ez a kisebb baj. Nagyon idegesìtő, hogy mindent befog: a csapot, a törölközőt, és legfőképp a körmeimet durván feketére festi. Súrolni kell utána mindent. Lábszár borotváláskor próbálom elhasználni, de biztos, hogy soha nem veszem újra. Remélem mielőbb kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

Letti2

2019. október 27.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mert féláron nevetségesen olcsó volt. Arctisztító hatása van, de semmi extra. Használat után elég alaposan le kell vakarni, ha nem akarok úgy kinézni, mintha piszkos lennék. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

pBeata

2019. augusztus 7.

Arclemosóként nekem nagyon bevált. Nagyon jó állagú és illatú a hab.Nem szárította az arcomat. Viszont mindent megfog. A fürdőszobám, a csap, a körmeim, minden fekete :D Emiatt biztos h nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Kriszta1988

2019. augusztus 1.

Igazából egy csillagot sem érdemelne.
Akármeddig rázhatom, nem kapok homogén habot, de ami ennél is rosszabb, hogy nem lehet lemosni.Az egész arcom feketés színt kap. Beül a pórusaimba, így olyan, mintha mitesszeres lenne az arcom minden része. 1,5 hét használat után nyugodt szívvel dobtam ki a szinte teli flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Igazából egy csillagot sem érdemelne.

fanniekoo

2019. május 4.

Nem régóta használom, eddig nincsenek vele rossz tapasztalataim. Sajnos a hajvitaminom miatt elég pattanásos lett a bőröm, bízom benne, hogy ez segíteni fog rajta.
1 hónap múlva Updatelni fogok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

1 hónap múlva Updatelni fogok! :)

GuineaPigMan

2019. március 29.

Szinte semmi haszna nincsen, azon kívül, hogy az ember arca, kicsit feketébb lesz. Sőt az adagolás is kaotikus, nem homogén a hab, ahogy azt az előttem lévő is írta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

idonthaveaname

2019. március 7.

Istenem, hogy ez milyen rossz! A pokol hetedik bugyrában lenne a helye annak, aki kitalálta! Alapvetően minden termékhez úgy állok, hogy ha nekem nem is megfelelő, másnak jó lehet. Ez alól egy kezemen meg tudom számolni, hány kivétel akad, na ez az egyik. Hol is kezdjem?
1. Rázhatom akár egy óráig is, akkor sem kapok homogén habot, mivel valahogy a sima habot keveri a tömör szénkoncentrátummal, ebből adódóan nem az egész szürke nekem, hanem mondjuk a kétharmada, a többi meg hol a tiszta fehér, hol meg a tiszta fekete hab. Egyszerűen nem jó az adagolása.
2. Lehetetlen lemosni! Ezt szó szerint kell érteni, nedves arcon alkalmaztam, volt olyan, hogy már dörzsi-szivaccsal voltam kénytelen nekiesni az arcomnak, hogy ezt a szürke-piszkos réteget leszedjem. Egy arctisztítót nehogy már smirglivel kelljen levakarni! A legdurvább alapozót, arcmaszkot is gyerekjáték lemosni ehhez képest.
3. Néhány használat után eltömítette a pórusaimat. Hol itt a tisztító hatás?
4. A fentiek után az lenne a logikus, hogy a bőr egyéb szennyeződéseit mindenestül lemarja, ha már ilyen bitang módon kapaszkodik. És nem! Amilyen nehéz a termék eltávolítása, annyira nem volt hatékony a kritikus helyeken (= maradt még sminkmaradvány az arcon).

Mindezt kb 3 hét használattal a hátam mögött írom, próbáltam kis mennyiségben is alkalmazni, az sem ment, így sutba dobva az elveimet, kidobtam, mielőtt elfogyott volna. Komolyan, ha valakinek kedves az arca, meg ne vegye! Ha lehetne, egy csillagot sem kapna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

3. Néhány használat után eltömítette a pórusaimat. Hol itt a tisztító hatás?

margit17

2019. február 23.

Impulzus vásárlás volt elsőre és azóta már vettem még egy flakonnal. Használat előtt fel kell rázni, egy nagyon kellemes illatú, tömör habot fúj ki ezután a flakon, amit enyhén nedves arcon kell eloszlatni. Maga a hab szürke - széntartalmának köszönhetően. Kellemes és könnyű használni, szépen tisztítja az arcot, nekem nem okozott irritációt sem, nem szárítja a bőröm és használat után szép, tiszta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Betaine, Glycerin, Lactic Acid