Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Ev258, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás.

Kókusz illat és 24 órán át tartó hidratálás száraz bőrre.

pinupnicky

2018. március 11.

Nagyon kellemes illatú, de nem "igazi kókuszillatú". :( Könnyen beszívódik, kicsit puhább lesz tőle a kezem, de összességében nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Juuice

2017. július 3.

Imádom! Tok jo illata van, igazi kókusz, nem gejl, nem műanyag. Nem túl suru és vastag krém, de nem is kell most. Szépen hidratálta a kezem, sőt, láttam, h a karom is szaraz, kentem oda is, és tökéletesen megfelelt oda is. Plusz, ami számomra a leghihetlenebb, hogy lett a nyakamon egy nagy piros viszkető folt, a nyakláncom-parfümöm-edzésből származó izzadás mesterhármastól, ami csúnya is volt, zavart is, viszketett is. 3 napig kenegettem ezzel és elmúlt, megszűnt a folt teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Kiscsillag5

2017. június 18.

Nagy lelkesen megvettem, megörültem a kókusz illatnak. Felkenve viszont nem tudom elviselni. Olyan mintha a nagymama illat keveredne a kókusz illattal. Nem sokat használtam, annyira emlékszem, hogy hígabb állagú, a hidratáló képessége átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Kamerion

2017. május 4.

Táskába dobós krémnek vettem. Pozitívumok: Egész kellemes kókuszillata van, bár a kókuszdiótól elég messze van. Könnyű eloszlatni, hamar beszívódik és olcsó. Negatívumok: Nem hidratál túl jól. Ha módjával viszed fel, nem ragad, de ha felkensz még egy kicsit, akkor igen. Márpedig csábító a gondolat, látva az első adag halovány hatását. Nem veszem újra, de elhasználgatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

LauuKovacs

2017. április 18.

Szint úgy engem is az illata fogott meg. Hidratálása nagy 0, és tényleg hagy egy pici ragacsos érzést, bár hamar beszívódik. Nem veszem újra az tuti, és az se biztos hogy elfogom használni. Az árához képest teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Karinaa7

2017. április 14.

Már az megfogott benne, hogy kókuszos. Az illata nagyon jó, a bőröm puha lesz tőle, de még is volt már jobb kézkrémem. Nekem kicsit nagyon vizes az állaga, de ez jó, mert nem kell belőle annyi. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Ev258

2017. február 13.

Elsőre egyértelműen a külseje fogott meg. Nagyon szép, annyira jól passzol ez a világoskék ezzel a barnával. Tényleg teljes kókusz-hatás. :) A boltban megszagolva isteni kókusz illata volt, úgyhogy megvettem. Használat közben viszont valamiért nem igazán tetszik. Igaz, még csak egyszer használtam eddig, de nem igazán sikerült megnyernie. Van benne valami fura mellékillat, valami mű-szerű talán, ami miatt kevésbé tetszik. Bár az is lehet, hogy csak sokkal jobbat vártam tőle..
Az állaga eléggé híg, nem annyira nyomható, inkább folyik kifelé a tubusból, és enyhe ragacsos érzetet hagy maga után.
Természetesen adok még neki esélyt, és használni fogom. Aztán ha nem sikerül megszeretnem, megkapja valamelyik családtagom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak