Isehan

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2018. április 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Alkohol- és mesterséges illatanyag-mentes fizikai fényvédő.

Macsek23

2018. május 5.

Nagyon jó fényvédő arcra. Az egyetlen eddig, ami nem folyik le és nem izzad alatta a bőröm. Kicsit drága, de sztem megéri. Végre egy tuti fizikai fényvédő, amely nem üti ki az arcom. ☺

Up: 2018 május: Találtam jobbat és olcsóbbat. Nem gondoltam volna. De marad az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

Kori

2017. október 27.

Az unokaöcsémnek rendeltem még nyár előtt. Az ő bőre nagyon szépen barnul, nem hajlamos a leégésre. Mégis úgy gondoltam, hogy egy próbát megér, különösen az arcán, karján, hiszen még csak 2 éves, nagyon izgága, állandóan leveszi a simléderes sapkát.
Nagyon kicsi, praktikus kiszerelésű, tejes, folyós krém, nem kell sok belőle. Fizikai fényvédő, magas a faktorszámmal és nem ragacsos, ami egy ilyen kisfiúnál nagy előny, alkohol sincs benne, ami plusz pont. A nevében megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

rozka

2017. augusztus 16.

Ez egy zseniális cucc! Borzasztó könnyen le tudok égni 25 fokban is, így rettegtem, hogy mi lesz nyaraláskor. Jelentem: egy picike pirulással megúsztam (amit az Uriage illatmentes 50+ fényvédője mellett sikerült elérnem...). Jól viselkedett a vízben is, még a 1,5 órás pancsolás alatt is végig védett. Borostás arcon nehéz elkenni, hajlamos fehéren megülni, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

ZiAn

2017. július 26.

Könnyű, gyorsan felszívódó krém. Nagy melegben sem folyik le az arcomról, 6 órán keresztül is remekül védi bőrömet a leégéstől. Nagyon fontos: használat előtt fel kell rázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

ilditoth

2017. június 21.

Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni! Csodás, csodás!
Egész télen ezt használtam, nyár elején egy kicsit félreléptem egy Bariésun kedvéért, de persze rohantam vissza ehhez. Alá kell hidratálnom, de gyönyörű a végeredmény, nem csillog, nem izzad alatta az arcom... És ami a legjobb: amikor használom, szebb a bőröm, nincsenek gyulladt göbök rajtam. Örökké hálás leszek Wishes Vikinek, az ő blogján bukkantam rá ❤
Ebay-en egyébként egész jó akciókat ki lehet fogni, és nem nagyságrendekkel drágább, mint pl a Bariésun, viszont ezerszer jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni! Csodás, csodás!

thelastunicorn

2017. június 18.

Könnyű, nem hagy fényes, fehér réteget az arcon, hanem szép mattra szárad. Viszont nekem kicsit szárítja a bőrömet, az én bőrömnek hiányzik, hogy hidratáljon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Soulkitchen

2017. június 9.

Valóban fel kell rázni használat előtt és valóban picike a flakon, de egészen kevés elég belőle. Csodásan véd, szépen tűri az arcom is, nem okozott eddig semmi panaszt, pedig általában az ilyen magas faktorú fényvédőket nem bírja. Ebayen rendeltem, teljesen elégedett vagyok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Villango

2017. április 29.

UP2.: mégis újraveszem majd mert annyira de annyira jó, hogy max nem a por állagú alapozómat rakom fölé. :-P Vettem nemrég BobbiBrown BB krémet, szuperül muzsikálnak együtt, szóval marad.;)

UP: sajnos le kell cserélnem mert nagyon nehezen viselem hogy a por állagú alapozómmal nem tud mit kezdeni, és a púder foltosra "szárad", foltokba áll össze nagyon hamar a szépen terített púderem. :( (és mással működik...szal ő a ludas)

Nekem nehéz a kedvemre tenni, mert legyen fizikai, tehát ne kelljen egész nap utánkenegetni, szatin finisht adjon, tehát ne mattot és ne is olajosat, na és a nyári hámlasztás mellett is védjen.
Hát ezt ő mind teljesíti.
Por állagú/préselt alapozót teszek fölé, hát azzal nem bánik rendesen, de kb semmi sem, szal ezt nem vetem a szemére.
Felkenve egyből eltűnik a fehérsége, nagyon hamar beszívódik, és nagyon szép bőrfényű finisht ad smink után.

Én már eleve rég nem használok itthon boltban/patikában kapható fényvédőt, mert egyszerűen meg sem közelítik az ázsiai fényvédők minőségét, színvonalát.
A 2. legjobb arcra való (kémiai) fényvédőm egy 1300.- os koreai, az összes patikaitól jobb.
Áldom az eget meg titeket hogy idetaláltam, mert itt ismerkedtem meg az ázsiai csodákkal. :) Nekem itthon max a micellás vizem európai. Minden más Ázsiából jön. És ez így van jól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Hát ezt ő mind teljesíti.

PAncsi79

2017. február 10.

Villango javaslatára szereztem be ezt a fényvédőt és cseppet sem bántam meg!
A PC kék fényvédője mellé/helyett kerestem egy olcsóbb darabot, aminek magasabb a fényvédelme és úgy érzem, megtaláltam. Az ugyan igaz, hogy a PC-t ez sem taszítja le a trónról, de elférnek egymás mellett :)
Az érzékeny bőrömre csak fizikai fényvédő jöhet szóba, viszont nem szeretem a nehéz, fehérre vakoló termékeket, így viszont nem könnyű a dolgom.
Paula kék csomagolású fényvédője nagy favorit nálam, csak az árával nem vagyok megelégedve, illetve nyárra, amikro többet tartózkodom a napon, jobban örülnék egy erősebb fényvédőnek.
Így jött képbe ez a kis cukiság :)
Mert hát valljuk be, ha valaki kicsomagolja, az tűnik fel neki, hogy milyen kis rózsaszín és milyen picike...
Az állagától először kicsit megijedtem: nagyon olajosnak tűnik, ám nem kell félni, beszívódás után nem hagy fénylő réteget az arcon. A flakonból kinyomva híg, folyós állagú fehér terméket kapunk, ami a bőrre felvive nem színezi el a bőrt, viszont gyorsan beszívódik.
Az én vízhiányos bőrömön érzem, hogy ez nem víz alapú, nem hidratál egy kicsit sem, estére már húzódik alatta a bőröm most télen, de mivel inkább a melegebb időkre szánom, ez akkor már nem lesz probléma.
A fölé kent alapozó is matt marad, púderre sincs igazán szükségem (a por állagú alapozóm viszont nem szereti, de ezt valahogy túlélem).
Nálam tehát jelenleg a második kedvenc arcra használt fényvédőm, biztosan feltankolok belőle nyárra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Villango javaslatára szereztem be ezt a fényvédőt és cseppet sem bántam meg!
Így jött képbe ez a kis cukiság :)

Nittuska

2016. augusztus 4.

Első benyomás alapján tetszik.
Először megijedtem mikor felkentem h úristen ez milyen "olajos" eléggé folyós ennek köszönhetően könnyű eldolgozni. Szerencsére hamar beszippantotta az arcom :) nincs ragacsos érzés hurrá 😇
Remélem nem fog irritálni (szerencsére nincs benne kémiai fényvédő se)
Könnyű rá sminkelni.

Később jövök updateolni :)

UPDATE :
Hááát 1,5 hónapig bírta, elfogyott :( 😢
Nagyon megszerettem, de így meg túl drága ha ilyen hamar fogy :/ (mondjuk várható volt mivel csak 30ml)

UPDATE 2 :
Áhhh muszáj újra vennem, ennél könnyebb fényvédőt még nem találtam (meg ami nem irritál)
Nincs kedvem tovább keresgélni. Marad ez 💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Első benyomás alapján tetszik.
Remélem nem fog irritálni (szerencsére nincs benne kémiai fényvédő se)
Könnyű rá sminkelni.

Később jövök updateolni :)

UPDATE :
Hááát 1,5 hónapig bírta, elfogyott :( 😢

UPDATE 2 :
Nincs kedvem tovább keresgélni. Marad ez 💖

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Cyclomethicone, PEG-10, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Aluminum Hydroxide

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag