Isis Pharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedvig07, Módosítva: 2012. július 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szem alatti sötét karikák halványítására a fenti szempontok alapján készült a Light Eyes gél. Phenoxyethanol mentes, paraben mentes, illatanyagoktól mentes.

Aktív hatóanyagok:

• HALOXIL (2%): Segíti a szem alatti sötét pigmentek eltávolítását.
  • ACTIWHITE (1,7%): Gátolja a melanoszómák érését és gátolja a tyrosinas enzimet, ezáltal a bőr festéktermelést csökkenti, hogy az amúgy is sötétnek tűnő bőrterület ne tűnjön még sötétebbenk
  • EYESERYL (1%): Ödéma csökkentő hatás a terület vérellátásának javításával
    Csökkenti a szem alatti táskásodást
  • Lipoik sav (0,2%): Antioxidáns, a napsugarak káros UVA és UVB sugarai által keletkezett szabad gyökök semlegesítésére

aaagica

2015. november 19.

Nagy csalódás volt ez a krém. Más hasonló oldalon olvasott pozitív véleményáradat miatt komoly reményekkel vásároltam meg ezt a nem túl olcsó krémet, és sajnos egyáltalán nem vált be. Éppúgy nem csinál semmit a szem alatti sötét karikákkal, mint az összes többi eddig kipróbált készítmény. Pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 19.

evi_iv

2012. november 22.

Sajnos nem vállt be igazán!
Az összetevői miatt választottam,meg hát a sötét karikás szemecskémre gondoltam jó lesz!
De nem igazán láttam tőle változást,sőt mintha a kis barázdák a szemem körül elkezdtek volna tőle mélyülni.
Felkenve vékonyan először egyébként finom frissítő,és nem irritálja magát a szemet(pedig erre nagyon érzékeny vagyok),de a karikák nem múlnak tőle.
Ha véletlenül többet tesz az ember,akkor meg ragacsos réteget hagy.Sminkelni rá,hát azt nem igazán lehet.
És hogy legvégül miért kellet eldobnom?Dúrva allergiát kaptam tőle!Nagyon kellemetlen volt,és én még azt hittem biszti nem ez okozza és tovább használtam,hát akkor aztán volt ám ne mulass!:(
De ez természetesen lehet,sőt biztos ,hogy az én egyéni érzékenységem,valamelyik összetevőjére,és túltelítődtem.
Az összetevői miatt azért kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

Sajnos nem vállt be igazán!
Az összetevői miatt azért kap egy 3-ast.

Antioxidánsok: Thioctamidoethyl Dimethylamine Maleate, Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Gombaellenes tartósítószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.