Best of Beauty 2019

Isis Pharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Arcpír és rosacea kezelésére

Aktív hatóanyagok:

• Escin (1%): fokozza az érfal ellenállását és javítja a mikrocirkulációt
  • Ranunculus Ficaria kivonat (1%): érösszehúzó
  • Mimosa Tenuiflora kivonat (2%): fokozza az érfal ellenállását és szabadgyök fogó
  • Glycyrrhetinical sav (0.2%): gyulladáscsökkentő hatású
  • Bisabolol (0.2%): bőrnyugtató és védi a bőrt a kiszáradástól

paldia

2019. március 24.

A metruboril helyett próbáltam ki, sajnos semmit sem használt! Könnyen elkenhető, gyorsan beszívódik, egész jól hidratál (ezt egy mezei, olcsó krém is megteszi!), viszont filmréteget hagy a bőrön, így nem lehet mást rákenni! Rosacea szempontjából nem használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

ava

2015. július 22.

A metruboril helyett szerettem volna használni,mégsincs benne metronidazol,hátha egészségesebb hosszútávon ezt használni, bárcsak hallgattam volna az előttem véleményezőre, olajos réteg marad a bőrön,fénylik ,felnagyítva a piros ereket,göböket,semmi nyugtató,gyulladásgátló hatása nincs,nem kap levegőt a bőröm,kellemetlen viselni,csúnya bőrkép,nem értem,mert az összetevői között ott van minden ami a metruborilban,kivéve a metronidazolt.A metruboril viszont nagyon jól teljesít továbbra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

Makk Zsuzsó

2014. június 1.

Nekem bőrgyógyász ajánlotta, csak egy mintát használtam el, de irtó ragacsos, nehéz krém. Nehéz viselni, engem csípett is, a rozáceán nemigen segített, szóval a hatás sem kárpótolt.

Update: tegnap este megint tettem egy próbát vele, mert még maradt mintám, így a tapasztalatokat kibővültek azzal, hogy reggelre 4 darab pattanás lett az arcomon, ami úgy fénylett, mint a fene. Egy újabb krém, aminek a maradéka a dekoltázsomon fogja végezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

googles

2014. május 6.

Baratom hasznalta es nagyon jot tett a borenek, ugyhogy hatasos, de nem harom felkenes utan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

Mila85

2014. március 14.

Állandó krémem, ha más nem ennek mindig kell lennie itthon, vagy bárhova ahova utazok. Tavaly télen fedeztem fel magamnak a patikában. Általában éjszakára kenem ezzel az arcom, illetve télen hideg ellen, de nekem néha (ha vízhiányosabb volt a bőröm) kellett rá még a szokásos arckrémem (ami szintén illat mentes). Nagyon nagyon jól nyugtatja a kipirosodást, szerintem jól hidratál, nyáron elég simán magában. Gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, illatmentes és ahhoz képest hogy elég rendszeresen használom, baromi lassan fogyott el az első tubus, pedig még a párom és használgatja. Pakolásnak is volt hogy feltettem, amikor síeltünk és nem tekertem be eléggé az arcom sállal kipirosodott és égett rendese. Ez 10 perc alatt lenyugtatta. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

Squalane eo 1 0

Steareth-20 ti I eu 2 1