Isntree

Ár:   $13   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

4% glikolsavat és 4% tejsavat tartalmazó hámlasztó gél bőrnyugtató növényi kivonatokkal és hialuronsavval. Kifejezetten az érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Ár: 3800 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Pongyos

2020. február 23.

Ősszel és télen használtam. Nagyon sokat javított a bőröm állapotán. Egységesebb bőrtónust ad, látványos javulást értem el vele. Kétnaponta hámlasztottam vele. Nekem semmire sem érzékeny a bőröm, nem alakult ki irritáció. A leghatásosabb eredményt ezzel a hámlasztóval értem el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

bagolylilith

2020. február 21.

Legelső hámlasztóm, de ki fogok tartani mellette, nem fogok kísérletezni más termékkel. Érzékeny bőrűként nagyon ritka, hogy egy termék pozitív tulajdonságára ne válaszoljon két negatívummal az arcom, szóval beváltotta a hozzá fűzött reményeket. :D Nem csíp, nem szárít, nem irritál, a száraz foltokat rendbe tette, a frissebb hegeket szépen lassan halványítja, és remekül kijön a többi termékkel. Érzékeny bűrűeknek nagyon-nagyon ajánlom, a kézfejemen lévő nagyon idegesítő sebesedéssel is csodát tett. Egyszer sem hámlasztottam túl vele, hetente háromszor használom. Az adagolója is nagyon szuper és megbízható. Annyira ügyelek nagyon, hogy mindig a dobozában tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Illa

2020. január 15.

Remek termék! Én pont azt várom egy hámlasztótól, amit ez nyújt. Kíméletes, de érezni, hogy dolgozik. A bőröm láthatóan szebb, üdébb. Hetente 2-3x használom tonik után, majd legalább 30 percet (de inkább hosszabb ideig) várok, hogy kifejtse a hatását. Utána jön a többi réteg. Kiadós, szerintem ősztől tavaszig simán kitart 1 üveg. (Nyáron nem hámlasztok.) Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Bettiiyy

2019. szeptember 16.

A kozmetikusom amióta az eszemet tudom, főként koreai termékeket használ, és minden télen hámlasztotta az arcomat AHA-val kora tavaszig, így ilyen szempontból volt már hasonlítási alapom, hogy milyen a bőröm és hogyan reagál az AHA-ra, de otthonra ez volt az első AHA-m.
Az Isntree az egyik kedvenc koreai márkám, és sokat hezitáltam a CNP PHA-ja és e között, de úgy voltam vele, ha már közeleg a tél, legyen AHA, majd nyáron PHA.
Nagyon tetszik. Könnyen kenhető, átlátszó, folyékony állagú, hamar beszívódó esszencia, nem irritál, nincsen kipirosodás, nem csíp. Könnyű használni, eddig nem hámlasztottam vele túl.
Arcmosás után kenem fel, hagyok neki húsz percet, majd folytatom a tonikkal a rutinomat. Eddig egy héten egyszer használom, mert BHA-zok is, és úgy érzem ez így pont jó.
Nagyon pihe-puha bababőröm van tőle, egyszerűen gyönyörű, és az a furcsa, hogy akkor is csak azt tudom mondani, hogy gyönyörű a bőröm, ha épp tele van három-négy piros pattanással az orca részem. (Most sajnos a kevés alvástól kirügyeztem). Egyszerűen hiába rikít ki a piros pattanás, az sokkal jobban elvonja a figyelmet, hogy üde és ragyogó a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

pniki93

2019. június 17.

Én 3 elfogyasztott COSRX AHA hámlasztó után tértem át erre a termékre. Már lassan elfogy az üveg, úgyhogy végre megszületett a véleményem (merthogy nagyon sokat hezitáltam :D). Az elején nagyon szerettem, szépen végezte a dolgát, viszont azt vettem észre, hogy emellett még hidratálja is a bőröm...vagy legalábbis nem hagyja kiszáradni. COSRX-nél másnap reggel néha azért éreztem azt a húzódó érzést a bőrömön. Nagyon-nagyon enyhén lett piros a bőröm 1-2 percig a felkenés után. Viszont ahogy teltek a hetek, éreztem a másik hiányát és azt, hogy az hatékonyabb volt - hiába tettek ebbe 4% tejsavat az ugyanennyi glikolsav mellé, úgy látszik nálam a tisztán 7%-os glikolsav a nyerő. Egyébként ez egy nagyon szuper termék, akinek érzékenyebb bőre van, annak inkább ezt ajánlom a tejsav miatt. És hogyha valakinek számít, kb 7-800 Ft-tal olcsóbb is. Egyáltalán nem bánom, hogy kipróbáltam, de visszatérek a COSRX-hez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Martus123

2019. március 24.

Het 1-2x használom,ha nem felejtem el.Mivel extra jo hatásait nem látom,azért használom,mert úgy gondolom jobb a kémiai hámlasztás,mintha dörzsölném az arcomat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Rozmaring

2019. február 5.

Egyszerűen IMÁDOM! Direkt várni akartam a véleményírással, ne csak egy használat után írjak, mert már akkor hűha érzés volt, de most is ugyanúgy tartom a véleményemet, hogy VÁÓ!
Ez az első AHA hámlasztóm, ezzel együtt, persze külön napokon a COSRX BHA hámlasztóját használom, de ez sokkal hatásosabb szerintem. Rettenetesen puha lesz utána a bőröm, könnyú vele rétegezni, nem okozott se patikat, se semmi rosszat, nem csípett, szóval nagyon jól tette a dolgát. Utána én még használok esszenciát és arckrémet, azokkal tényleg nagyon jól tud működni, szóval egyszerűen csodás. :)) Szerintem tartós lesz a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Livi87

2019. január 19.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót!COSRX hámlasztójából használtam pár üveggel,de úgy voltam vele,hogy kipróbálnék valami mást is.Nagyon kíméletes a bőrömhöz,este sminklemosás után szoktam áttörölni vele az arcom,nem irritálja az érzékeny bőröm,használata után tisztának és frissnek érzem,erre használok utána a szérumot és arckrémet,és másnapra iszonyatosan puha lesz a bőröm.Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

dio14

2018. december 9.

Eddig még csak 2-szer használtam, de muszáj már most véleményeznem. Ez a második aha hámlasztóm (előtte a Cosrx volt), de ez már most jobban tetszik. Sokkal kíméltesebbnek érzem, nem irritál egyáltalán, ami a Cosrx-nél néha előfordult. Egyáltalán nem szárít, várok fél órát, hogy tudjon dolgozni és utána hidratálok. Másnap nagyon szép, sima, puha bőrképem lesz irritáció nélkül. Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.