Isntree

Ár:   $12   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jasmine, Módosítva: 2021. március 30.

Ár:   $12
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hosszan tartó hidratálás, magas fényvédelemmel (SPF50 + PA ++++)

• Kémiai fényvédő amely megvédi a bőrt az UV sugaraktól
  • Aktív, természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Ceramid formulával védi a bőrt a kiszáradástól
  • 8 féle hialuronsavat tartalmaz, hogy megőrizze a bőr hidratáltságát és feszességét

Saci22

2022. május 10.

Én nagyon szeretem, könnyű felkenni, szépen felpumpálja a bőröm. A legelején amikor elkezdtem használni volt egy kis irritáció a sok hialuron sav sok volt, de hozzá szokott a bőröm. Már akkor is kedveltem amikor még nem volt ennyire felkapott, most kicsit már drágább a beszerzése, mint akkor, ezért elkezdtem alternatívákat nézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

rouge23

2022. május 3.

Nem tudom használni. Folyamatosan folyik tőle az orrom és a könnyem. Nagyon szomorú vagyok, hogy allergiás vagyok rá. De így használhatatlan számomra. Egyébként nem szeretem az illatát sem. Nem szeretem a finishét sem, gondolom ilyen "dewy" szeretne lenni, de valahogy nem szép mégsem. Túlságosan fényes, és egyébként könnyen elmászik napközben. Inkább a Canmake.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 3.

Voros

2022. április 27.

Szeretem a márkát, de ebben a hialuronos fényvédő próbálkozásaiban csalódtam. Kellemes az állaga, vizes kénes közben. De utána egy enyhe zsíros krém érzetet hagy és erőteljes csillogást. Kb fél óra múlva már olajosnak is érződik tőle a bőröm, emiatt nem tudom felkenni a megfelelő mennyiséget belőle. Nem használhatatlan, de nem ujravevos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

CyberBunny

2022. január 16.

Szuper fényvédő száraz bőrre!

Jellemzők:
- Enyhén dewy vagy ragyogó finish
- Nem morzsolódik több réteg termék felett sem
- Nem ragacsos, beszívódik
- Nincs fehér réteg

Ez a fényvédő már-már tökéletes, egyedül a Round lab Birch Sun Cream múlja felül nálam, de ez sem igaz teljesen, mert jelenleg mindkettőből van nyitva, és néha az egyikhez, néha a másikhoz nyúlok, talán az Isntree télen jobban előnyben van.

Mindenki bőre más és itt a tökéletes példa erre.
Ez egy iszonyatosan jó fényvédő szárazabb vagy normál bőrre vagy akár kombinált bőrre is a hűvösebb, szárítóbb időkben. Bár abszolút nem ragad tőle a bőröm, de látszatra kifejezetten nem matt, hanem inkább ragyogó / fényes a végeredmény, de ez nem tolakodó vagy ocsmány módon, viszont aki kifejezetten matt fényvédőt keres, annak nem ez lesz a tökéletes választás!
Természetesen ez alá is hidratálok, mivel ez egy fényvédő és nem pedig hidratáló, tehát nem fogja kiváltani annak a szerepét (főleg a száraz, vizhiányos bőrön) de esélyes hogy akinek kombinált bőre van, annak nem feltétlen szükséges aláhidratálni.

Engem nem zavar egy kis dewy finish, szerintem élinkítőbb hatású mint a full száraz bőr - de csak ha ez nem jár ragadós érzettel - tehát nálam 10/10 ez a fényvédő, totál hozza amit ígér.
Óriás plusz piros pont, hogy külső laborral tesztelték, így ami rá van írva SPF, az fixen hű a valósághoz és nem 17 SPF (lásd: Purito cirkusz)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Szuper fényvédő száraz bőrre!

Jellemzők:
- Enyhén dewy vagy ragyogó finish
- Nem morzsolódik több réteg termék felett sem
- Nem ragacsos, beszívódik
- Nincs fehér réteg

Mindenki bőre más és itt a tökéletes példa erre.

Októberi Lány

2021. október 7.

Hidratáló hatását sajnos nem vettem észre, pláne ha sminkelek rá, akkor látványosan nem elég az a hű de sok hialuron, ami miatt annyira odáig vannak. Jelenleg keresem emiatt a megfelelő nappali hidratálót alá, ami igen bosszantó, mivel azt hittem, emellé már nem kell plusz krém.
Csak magában kenve is hagy egy csillogó réteget, hiába várok vele akár negyed órát is. Felkenéskor nagyon kellemes, úgy tűnik, jól be is szívódik, de aztán ez van. Púderrel lehet rajta segíteni. Kukacosodni viszont nem kezdett el.
Összességében ennyi pénzért (Tinamuban vettem) én kicsit többet vártam, főleg mert a fizikait is vehettem volna ilyen alapon, hiszen így is, úgy is marad egy kis réteg a fejemen, ami nem szívódik be teljesen, annyi, hogy ez nem fehéres, hanem “csak” csillog, mint a diszkógömb. Mellette szól, hogy az összetevői, különösen a fényvédők szimpatikusak, a szilikont viszont kihagyhatták volna. Nem is tudom, egyelőre legyen 3 csillag, aztán még lehet, hogy frissítek.
Update:
Most vettem harmadszor újra. Kb. 2 hónapig elég egy tubus napi használat mellett (csak arc+kicsit nyakra). A hibáival együtt elvagyok vele, ha kellően türelmesen megvárom a teljes beszívódást, a sminkelés sokkal könnyebb, alá valamilyen könnyedebb, szilikonos hidratáló kerül, mostanában épp Iunik Beta-Glucan. Örülnék, ha télire lenne egy 30-as verziója, hátha az nem lenne ennyire fényesedős fajta. Ha találok jobbat, lecserélem, egyelőre használom addig, mert végülis a dolgát teszi. Egy csillag pluszt kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

Update:

PradaAngel

2021. július 17.

Nekem egyelőre nagyon tetszik ez a fényvédő. Teljesen híg állagú, valóban könnyed és vizes textúrájú krémecske, nem nehezíti el a bőrt és lehet rá sminkelni is. A finishe “dewy”, tehát matt hatást senki ne várjon tőle, de nem is zsírosbödön mint annyi más fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol, Astaxanthin
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.