Isntree

Ár:   $22   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   $22
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Damaszkuszi rózsavizet, rózsaszirmot és csipkebogyó olajat tartalmaz, megnyugtatja az irritált bőrt és gazdagon táplál. A hidratáló összetevők - beleértve hétféle aminosavat, hialuronsavat és trehalózt - friss nedvességet biztosítanak a száraz bőrnek.

Bettiiyy

2019. október 4.

Több mint fél évig rakosgattam a kosaramba, de mindig volt fontosabb, amit meg kellett vennem, és sajnos nem a legolcsóbb termékük.
Gyönyörű a csomagolása, és hihetetlen finom az illata.
A maszk viszonylag egy sűrűbb, rózsadarabokkal teli anyag, könnyen kenhető, jól eloszlatható a bőrön, mintha a rózsaszirmok is elolvadnának közben, és annyira jó illata van. Sokszor elgondolkozom, hogy szerintem nem is hatása miatt, hanem az illata miatt írták rá, hogy nyugtató maszk.
Jól esik nagyon a bőrnek, nekem szokott is belőle sokat felszívni, mert mikor leszedem, nem látszik rajtam, hogy valamit kentem volna a fejemre. Persze, mosásnál érződik, nem tűnik el nyomtalanul.
Valamennyit nyugtat is a bőrön, de szerintem inkább hidratál. Aki ettől várja a pattanásokra és a gócokra, a nyomkodásra a megoldást, hogy majd lenyugtatja és leviszi a gyulladást a bőrén, az csalódni fog. Egy nagyon finom nyugtató, inkább a hidratáltságot adja vissza. Valószínűleg ezért is nem látok nagy változást, mert nekem nem száraz a bőröm, szépen hidratált. Viszont szerintem télre vagy nyárra, ha valakit megkapna a nap, nagyon jó kis segítség lehet.
Sokáig őrlődtem rajta, mennyi csillagot adjak, de az az igazság, hogy ezért, mert az ember lánya fejében más elképzelés van, az nem jelenti azt, hogy egy termék rossz. Egyszerűen csak nem arra szánták, amire én gondoltam. Mindenesetre az illata miatt a kedvenceim között marad. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert nem az én bőrproblémámat célozza meg, de amíg megvan, nagyon fogom élvezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Gyönyörű a csomagolása, és hihetetlen finom az illata.

Antioxidánsok: Alanine, Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Sodium PCA, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak