Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheder5, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák

2016-ban Issey Miyake újra életet lehel egy illatba, így a L’Eau d’Issey története egy második fejezettel gazdagodik: L’Eau d’Issey Pure Eau de Parfum. Illatának megalkotója Dominique Ropion illatkreátor mester. Az egyszerű, tiszta és kifinomult üveg tervezője Todd Bracher amerikai művész.

Illatösszetevők: tengervizes jegyek, narancsvirág, jázmin, liliom, damaszkuszi rózsa, cashmeran, ámbra

Ár: 3900 Ft , Eladó: royne
Állapot: 90 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: --
400 Ft - Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure EDP
Ár: 400 , Eladó: Micoka
Állapot: 1 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között) vagy sima posta is megoldható, előreutalás után
marta.kisasszony

2019. május 5.

Hála az égnek, ez az illat sem való mindenkinek. Kedves, de figyelemreméltó és mégis elegáns illat, max 3 fújás és nem lesz tolakodó, egész nap kitárt. Nem túl édes és nem is túl friss, mégis megjegyezheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Brigitt

2018. április 3.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom de ez borzalmas. Bőrömön teszteltem és valami förtelmes istállószag kerekedett ki belőle, ami hosszú órákon át ugyanolyan marad. Bíztam benne, hogy az idő múlásával változik, de ez 4 óra múltán is szörnyű rajtam. Viszont nagyon tartós, intenzív, ami ebben az esetben nekem nem esik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

ulee86

2018. február 25.

Nagyon emlékeztet az Yves Rocher egy jázminos illatára, amit anno megvettem, majd 2 alkalom után többet nem használtam. Mindig újra rá kell jönnöm, hogy a jázminos, tömény virágillatok bár nagyon tetszenek, nem valók parfümként a bőrömre. Öreg nénis, vagy légfrissítős hatást keltenek egy idő után sajnos. Mondjuk ez leszáradás után egész kellemes, sokat szelidül, de a tartóssága rajtam elég gyenge, kevesebb, mint 2 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

SimonKrisztike

2018. január 8.

Szeretem
Imádom
Kell nekem!😍
Könyörögtem, hogy enyém legyen! És végre ma már a kezemben tarthattam a saját példányom. Ez az illat egyszerű, tiszta, bályos.. Leginkább friss jázmin illatot érzek. Tisztaságillat, de Tartós és ennek ellenére egyedi. Gyönyörű külső, a finom cseppforma _boldogság rá nézni is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Szeretem
Imádom
Kell nekem!😍

Pamador

2017. január 30.

Új szerelmem. Az illatokhoz érzelmek kötnek. Kaptam egy mintát belőle, kincsként őrzöm. Friss, üde illat, a kora tavaszt idézi számomra, az érzelmek ébredését. Be kell szereznem! Rendkívül tartós, nagy hatósugárral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

senskin

2017. január 20.

Nem lopta be magat a szivembe. Az eleterzes, az illat maga felejtheto szamomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Jillian

2016. szeptember 9.

Az eredeti egy igazi klasszikus, idén pedig megjelent az illatcsalád legújabb darabjai is: a Pure.
Az előző illathoz képest valamivel frissebb, lágyabb, virágosabb verzió, ennek ellenére továbbra sem ajánlanám a fiataloknak, mivel a túlzott gyöngyvirágossága inkább az érettebb nők parfümévé varázsolja.
Plusz pont a tartóssága miatt, negatív viszont amiatt, amiért az új üveg dizájnja enyhén szólva is a Dior J'adore-ra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.