Issey Miyake

Ár:   16 300 Ft, 25 990 Ft és 32 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: AsteriaBrielle, Módosítva: 2019. január 13.

Ár:   16 300 Ft, 25 990 Ft és 32 990 Ft

Alapjegyek: kasmír, ámbra, szantálfa

Tervezte: Fanny Bal és Dominique Ropion

10 db Issey Miyake L'eau D'issey Pure Nectar De Parfum 1 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Issey Miyake L'eau D'issey Pure Nectar De Parfum szett
Ár: 25000 , Eladó: Shelly
Állapot: kevés hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: +foxpost

csylvie

2019. november 15.

Vaslady pontosan megfogalmazta, amit én is kapok ettől az illattól. Elismerem, hogy az első pár pillanatban giccsesnek tűnhet, de gyorsan letisztul. Boldogságillat hűvösben, napfényillat melegben. Örömet okoz viselni. Ő is a behatárolhatatlan kategória, azaz sem édes, sem friss, én virágosnak se feltétlenül mondanám....és az ilyenek szoktak rabul ejteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Vaslady

2019. november 4.

Vannak dolgok,amik boldoggá tesznek.
Másnak,talán ezek az apróságok,lehet nevetségesek,nekem az élet mindennapi apró örömei.
Ma a parfümériából hazafelé,séta a csepegő illatos esőben,az avar illata,a szines falevelek,amiből landolt is egy a zsebembe.
Szines,sárga bordó erezettel,ami nekem egy kis kincs,ami másnak talán szemét,nekem örömforrás.
Egy mosoly,egy kedves szó....a szomszéd nénivel...
Nagyon kellemes illat.
Ami eszembe jut róla,egy fiatal nő,kedvesség,vidámság,lágyság és nem utolsó sorban,harmónia.
Napi komfort illatnak is el tudom képzelni.
Elégedett vagyok vele,felirtam a kivánságlistára.
Az élet egyik apró öröme :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Vannak dolgok,amik boldoggá tesznek.
Egy mosoly,egy kedves szó....a szomszéd nénivel...
Nagyon kellemes illat.
Napi komfort illatnak is el tudom képzelni.
Elégedett vagyok vele,felirtam a kivánságlistára.
Az élet egyik apró öröme :)

silence

2019. augusztus 2.

1 ml-es gyári mintám volt belőle, 2 tesztelésre volt elegendő a mennyiség.
A vele való első találkozás élménye:
Kicsit retro feeling, 80-as 90-es évek Limara (vagy Impulse) spray-k hangulata köszön vissza. Szinte meglepődtem én is magamon, hogy nekem mennyire tetszett ez a retrós illat hangulat!
Nagyon friss, virágos - gyümölcsös, és iszonyatosan erős hatósugarú, és ezt ekkor még nem tudom eldönteni, hogy idegesítően, csípősen friss, vagy csak nagyon finom, üdítően friss?
Az az egy biztos, hogy nem egysíkú, nem unalmas, nem mai egyenparfüm - kiemelkedő a mai parfümfelhozatal között!
A másik meglepetés a tartóssága.....kb. 7-8 órán keresztül éreztem magamon... ezt akkor még előnyére írtam...
Másodszori teszteléskor már sajnos idegesített! Kimondottan zavart a felfújás pillanatától az utolsó percig! És ekkor már nem találtam előnynek a tartósságát…… folyamatosan “le akarom mosni” érzésem volt, azonnal meg akartam tőle szabadulni! 😖
Így aztán nagyon gyorsan lekerült a wishlist-emről.
Sokak számára finom illat lehet, és másokon is szívesen szaglásznám, de én nem tudnám őt viselni, kiidegelne folyamatosan 😬

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

1 ml-es gyári mintám volt belőle, 2 tesztelésre volt elegendő a mennyiség.
A vele való első találkozás élménye:
Így aztán nagyon gyorsan lekerült a wishlist-emről.

betbri

2019. március 26.

egyszerűen imádom. Soha nem volt még olyan parfüm amit megdícsértek volna rajtam, na ez most ilyen volt :) Tartósságban is 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

AsteriaBrielle

2019. január 10.

Inkább a fűszeres parfümöket szeretem, ezért is csodálkoztam hogy nem tudtam szabadulni ettől az illattól, miután kipróbáltam egy reptéren. Aztán csak megvettem és nem bántam meg, nagyon finom, mézes illat. Írják itt sokan hogy inkább idősebbeknek, és értem is miért, de nekem akkor is betalált így 30 alatt is :). Tartósságból is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Shelly

2018. december 15.

Müller...szaglászás...csík a csík után landol a kukában. Kifújom őt...hmmm, igazán tiszta, kellemes, mézes, aquás illat. Megfogott. Megvettem. Kapcsolatunk azóta érdekesen alakul, mert néha soknak érzem, erősnek, tolakodónak, édesnek, aztán újra beleszeretek. Kellemes, tartós, igazi "nektáros" tisztaság illat. 30-35 felettiekhez passzol igazán szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

jovanagorkij

2018. október 12.

Egy hete próbáltam ki egy reptéri boltban, és szinte azonnal beleszerettem. Már a papíron is tetszett az illat maga, de a bőrömön szerencsére nem az édes jegyek maradtak meg, hanem a fanyarabb jegyek, amit amúgy is nagyon szeretek. Nem mondanám nyári illatnak (legalábbis az én bőrömön), inkább télinek fogom használni, nyárra pedig megmarad a Chloe Lovestory-ja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Lanett

2018. augusztus 30.

Jelenlegi kedvencem. Vidám tavaszias illat és nagyon tartós.

Ud: megfájdult tőle a fejem, elajándékoztam nagyinak. Inkább maradok a lágyabb illatoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Jelenlegi kedvencem. Vidám tavaszias illat és nagyon tartós.

zuzmano

2018. augusztus 7.

Aztadurva! Harmadik próba után sajnos nincs tovább . Éles és karcos nagyon mű hatású . Mű körte , mű rózsa, mű csendélet fröccsöntött világ . Nagyon nem vagyunk barátok . Lehet az öreg bőröm a hibás . 40+.
Volt valamikor lanykoromban talán a Coty nak vmi hasonló illata . Amit vagy megszépít az idő, vagy valóban jobb cucc volt. Sajnos ez egy kettes de csak azért mert van benne nosztalgia .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Verona5

2018. április 14.

Nagyon mézes, virágos illat, nyárra talán túlzottan édes is lenne. Beugrik róla az issey Absolu kiadása. Az ennél mézesebb, mégis viselhetőbb, ez inkább virágosabb, de nehezebb.. De nincs új a nap alatt. Viszont mivel az Absolu nálam az öt csillag, ő csak kevesebbet kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.